مهمان گرامی، خوش آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 1,737
» آخرین عضو: مهدی شیروانی
» موضوع‌های انجمن: 1,801
» ارسال‌های انجمن: 13,481

آمار کامل

کاربران آنلاین
در حال حاضر 36 کاربر آنلاین وجود دارد.
» 0 عضو | 36 مهمان

آخرین موضوع‌ها
دلیل نطفه نگرفتن تخم کبوت...
آخرین ارسال توسط: محمدرضا جعفری
۲۱-۴-۱۳۹۷ ۰۷:۲۳ صبح
» پاسخ: 3
» بازدید: 624
جابجایی لانه پرنده ها
آخرین ارسال توسط: محمدرضا جعفری
۲۱-۴-۱۳۹۷ ۰۷:۰۹ صبح
» پاسخ: 3
» بازدید: 246
راز کبوترهای قهرمان
آخرین ارسال توسط: ساسان
۱۳-۳-۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 78
مرگ جنینی در کبوترهای مسا...
آخرین ارسال توسط: ساسان
۱۳-۳-۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 61
تاثیر حرارت و رطوبت در طو...
آخرین ارسال توسط: ساسان
۱۳-۳-۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 54
10 فرمان برای افزایش عملک...
آخرین ارسال توسط: ساسان
۱۳-۳-۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ صبح
» پاسخ: 0
» بازدید: 42
بادام زمینی خام بخش مهمی ...
آخرین ارسال توسط: باقر زینالپور
۱۲-۳-۱۳۹۷ ۱۰:۳۰ صبح
» پاسخ: 4
» بازدید: 542
کبوتر پیدا شده
آخرین ارسال توسط: میثم حسینی
۲۷-۹-۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 102
مسابقه سرعت از شهر کمیجان...
آخرین ارسال توسط: حمزه عساکره
۲۵-۸-۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ صبح
» پاسخ: 1
» بازدید: 272
اسامی شرکت کنندگان امسال ...
آخرین ارسال توسط: علی رستاک
۱۱-۸-۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ عصر
» پاسخ: 0
» بازدید: 230

 
  ساعت برگشتن کبوتران
ارسال کننده: مهدی امیری - ۳۱-۵-۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ عصر - پاسخ (15)

سلام به همه اعظاء محترم

بهتره که یک کمیته داوری با اعظای انجمن شکل بگیره که ساعت مشخصی برای یک مسافت مشخص تعیین کنند چون اختلاف نظرهای زیاد ی درمورد ساعت بازگشت کبوتران از مسابقه وجود داره. وقت اون رسیده که قوانین سفت و سختری اجرا بشه با دادن این همه آوانس به مربی وکبوتر پیشرفتی حاصل نمیشه.

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  شرایط عمومی مسابقات داخلی
ارسال کننده: بختیاری - ۱۱-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ عصر - پاسخ (69)

باسلام
دوستان شرایط عمومی مسابقات داخلی تقریبابرای همه شهرها یکی است. حالا قبل از شروع مسابقات همه کمک کنند و یک قانون جامع و هماهنگ تصویب کنیم هر کس هر کمکی که میتونه انجام بده تا به یک قانون برسیم فقط تا حد امکان باید جمله بندی خلاصه و مفید باشه و در زیر من نمونه اولیه را تنظیم کردم دوستان هم لطف کنند در ادامه کمک کنند تا کاملا اصلاح شود .


اولین مسابقه کبوتر مسافتی --------------

1-     مبدا مسابقه شهرستان -------------- دراستان -------------- تا خانه در -------------- به مسافت جاده -------------- کیلومترومسیرمستقیم هوایی -------------- کلیومتر میباشد.

2-     زمان مسابقه به تاریخ-------------- الی --------------میباشد که با تصمیم کمیته فنی وبا توجه به شرایط جوی یک روزاعلام خواهد شد.

3-     مبلغ ورودی به پیش مسابقه --------------تومان و مبلغ ورودی به مرحله نهایی--------تومان میباشد که جهت هزینه های اجرایی مسابقه به کمیته فنی پرداخت میشود. پس از ثبت نام و پرداخت حق عضویت به هیچ عنوان حق عضویت پس داده نخواهد شد.

4-     فقط اعضای ثبت نام کرده حق شرکت در مسابقه را دارند و پرنده های آنان مورد قبول است.

5-     کبوترانی حق شرکت در مسابقه نهایی -------------- را خواهند داشت که درآخرین راهکش حداقل فاصله ی بین -------------- تا --------------را در مدت ----ساعت پیموده باشند و به تائیدیه کمیته فنی رسیده باشند. هر شرکت کننده به هر تعدادکبوترکه به تائید کمیته فنی درمسیرماقبل آخررسیده باشدمیتوانددرمسابقه نهایی شرکت کند.

6-     زمان پایان مسابقه از به پرواز درامدن کبوترها ---- ساعت خواهد بود و در صورتی که بعد پایان مدت تعیین شده کبوتری به خانه باز نگردد زمان مسابقه ----- ساعت تمدید میشود.

7-     در شب قبل ازمسابقه کبوترها درحضور کمیته فنی و داور و نمایندها مهروعلامت گذاری شده و در فردای مسابقه با حضور کمیته فنی و داور ونمایندها بصورت دسته جمعی آزاد خواهند شد.

8-     در صورتی که در زمان تعیین شده هیچ کبوتری به خانه مراجعه نکند پایان مسابقه اعلام میشود.

9-     فردبا زنگ زدن به داور وخواندن شماره سریال مخصوص مسابقه در پای کبوتر و ثبت تایم کبوتر وبا ارائه خود کبوترمهرشده توسط کمیته فنی و داور و نماینده ها برنده اعلام خواهد شد.(درصورتی که کبوترانی همزمان به خانه برسند کبوتری برنده است که مالک کبوترزودتر به داور زنگ زده باشد)

10- کبوترانی که به ترتیب بنشینندباتوجه به زمان نشستن مقام و مرتبه انها تعیین میگردد و گواهی دریافت میدارند به عنوان مثال چنانچه از یک شخص 3 کبوتراول بنشیند به کبوتران ایشان گواهی اول و دوم و سوم داده میشود ولی صرفا جایزه مقام اول به ایشان داده میشود و برای شخص دومی کبوتری بنشیند به کبوتر ایشان تائیدیه چهارمی و به شخص مالک کبوتر عنوان و جایزه دومی داده میشود.

11- اعضاء شرکت کننده کلیه اختیارات ونحوه برگزاری مسابقه وتعیین برنده وشرایط را به کمیته فنی و داور واگذار میکنند وهر گونه اعتراض را به نماینده خود منتقل کرده ونماینده اعتراض را به داور و کمیته فنی منعکس میکند و درنهایت کمیته فنی تصمیم گیرنده است.

12- افراد برنده تا یک هفته بعد از مسابقه حق چیدن وقیچی کردن و واگذار کردن کبوترقهرمان را به شخص دیگری ندارد.

13- چنانچه درحین انجام  مسابقه و یا در پایان مسابقه ثابت شود که هریک از برندگان تقلب کرده اند فرد خاطی از مسابقه محروم و رتبه آن به نفر بعد واگذار میشود.

14- کمیته برگزاری مسابقات هیچ مسئولیتی در قبال ایاب و ذهاب و اتفاقات بین مسیر راهکشها و مسابقه ندارد و هر شخص خودش مسئول است.

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

  قوانین و مقررات انجمن
ارسال کننده: حاج مهدی ساجدی - ۱۴-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ عصر - بدون پاسخ

قوانین و مقررات استفاده از انجمن و مصادیق دریافت اخطار یا محرومیت کاربران متخلف

(1) بی توجهی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران در هنگام استفاده از انجمن ممنوع میباشد
این سامانه در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تمامی اعضای آن التزام خود را به قانون اساسی ،ولایت مطلقه فقیه و نظام جمهوری اسلامی اعلام می دارند و هیچ یک از اعضا حق فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند در غیر اینصورت عضویت آنها خود به خود کان لم یکن خواهد بود ، صحبت در مورد خلاف قوانین جرایم رایانه ای در این انجمن ممنوع هست ، همچنین درج هر گونه مطلب ، تصویر ، ویدئو و همچنین لینک به سایتهای غیر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد.

(2) استفاده از منابع سایت به منظور تبلیغ سایت یا وبلاگی خاص (با انگیزه ی شخصی) ممنوع میباشد.
درج لینک دربخش امضا (بدون تبلیغ انجمن های مشابه) بلامانع است ، درج لینک سایت های مفید و منبع مطالب منتشره در انجمن در انتهای مطلب بلامانع است ، درج لینک و تبلیغ سایت های هم موضوع با انجمن رسمی کبوتران مسافتی ایران در همه بخشهای انجمن ممنوع است (غیر از پروفایل شخصی)

(3) استفاده از عنوانین بی ربط و عمومی برای ایجاد موضوع و اشغال کردن فضای انجمن ممنوع میباشد.
استفاده از عناوینی همچون: کمک کنید ، تو رو خدا جواب بدین، فوری ، سؤال ، جواب می خوام و ... ممنوع است عنوان باید با اصل مطلب مرتبط باشد ، ترجیحا عنوان خلاصه شده ی مطلب به صورت سوال در کمتر از چند کلمه باشد.

(4) ارسال اسپم و محتوای فاقد کیفیت یا فاقد ارتباط با موضوع انجمن و انحراف موضوع در انجمن ممنوع میباشد.
درج مطالب غیر مرتبط با موضوعات مربوط به کبوتر مسافتی و موضوعاتی که تالار آنها به تفکیک در انجمن ایجاد گردیده ممنوع است ، هر موضوع باید در تاپیک مربوط به خود پیگیری شود و از کشاندن مباحث به یکدیگر خودداری گردد ، برای تشکر ترجیحا از دکمه های "سپاس" و یا "اعتبار" استفاده شود ، سعی گردد جواب سوالات با سوال داده نشود و اگر سوال روشن است طوری پاسخ داده شود که کاربر در همان پاسخ اول به نتیجه برسد درج متونی مانند سلام و احوال پرسی و مواردی همچون تقاضای تشکر و اعتبار در تاپیک های علمی ممنوع است.

(5) هیچ تبعیضی در عضویت وجود ندارد و هرگونه توهین یا بی اخلاقی نسبت به اعضای انجمن یا غیر مرتبط با انجمن ممنونع میباشد.
هیچ کاربری در انجمن تحت هیچ شرایطی حق اهانت به هیچ شخص ، گروه ، قوم ، ادیان و نظام دیگری را ندارد در صورت مواجه با توهین ، کاربر موظف است مساله را به مدیران گزارش کرده و از پاسخ متقابل خودداری کند.

(6) نادیده گرفتن منافع انجمن و تشویق کاربران به ترک انجمن تخلف محسوب می شود و فرد به عنوان خاطی در اخبار سایت به همگان معرفی خواهد شد.
استفاده از عبارات دلسرد کننده در ارتباط با فعالیت در انجمن قابل قبول نمیباشد هر نوع بدگویی از انجمن و مدیران آن در هرجایی از سایت ممنوع می باشد و انتقاد باید به صورت رسمی و محترمانه صورت پذیرد و مدیران هر کلوپ ملزم به توجیه اعضای کلوپ خود میباشد.

(7) هر گونه تلاش برای نفوذ به سیستم با هر نیتی و لو به منظور کشف اشکالات امنیتی و مرتبط با آن ممنوع است.
عواقب ناشی : آی پی کاربر مسدود شده و به پلیس فتا تحویل داده خواهد شد

(8) هرگونه جنجال ، تهدید ، تحریک ، تحقیر و گذاشتن اخبار کذب به منظور تخریب زحمات دیگران و اقتشاش در نظم انجمن ممنوع میباشد.
(این بخش بزودی تکمیل خواهد شد)

(9) هر گونه شرط بندی و قرعه کشی که منجر به انجام فعل حرام قمار گردد ممنوع بوده و شدیدآ نهی میگردد.
در این مورد کاربران میتوانند با هماهنگی توسط مدیریت بخش یک نظر سنجی ترتیب داده تا کاربران رای خود را نسبت به کبوتر اعلام کنند (آموزشهای لازم قرار داده میشود)

(10) درج هرگونه شماره تلفن و آدرس و اعلام اخبار و مقام و رکورد کبوتران خلاف واقع به منظور منافع شخصی و گمراه کردن افراد ممنوع میباشد.
هر گونه اخبار کذب مبنی بر رکورد زدن کبوتر و قرار دادن عکس و اخبار بدون سند و مدرک و بدون تائید مدیریت بخش که باعث اختلال و انحراف افکار عمومی در انجمن شود ممنوع است

(11) خرید و فروش کبوتران مسابقه و وارداتی بدون تصدیق با مستندات مبنی بر اصالت آن بدون هماهنگی با مدیریت کلوپ مربوطه غیر قانونی بوده و عواقب ناشی از آن به عهده خریدار میباشد.
(این بخش بزودی تکمیل خواهد شد)

» توجه

» قوانین موجود ممکن است ناقص بوده و در آینده قوانینی اصلاح شوند یا موارد جدیدی اضافه گردند بنابراین کاربران باید حتی المقدور هر از گاهی این صفحه را مورد مطالعه ی مجدد قرار دهند تا با مشکل مواجه نشوند ( البته سعی خواهیم کرد در صورت لزوم اطلاع رسانی های لازم را انجام دهیم)

»مدیریت انجمن امکان اصلاح یا حذف هر مطلبی را بر اساس مصلحت انجمن برای خود محفوظ می داند ضمنآ از اعضای محترم تقاضا مندیم که مشخصات خود را به صورت کامل ثبت نمایند و از اسامی لاتین ، مخفف و مستعار خودداری نمایند.

با تشکر و سپاس فراوان
حاج مهدس ساجدی

چاپ این مطلب ارسال این مطلب به یک دوست

آمار انجمن تازه سازی
بیشترین اعتبار
Admin 239
بختیاری 149
شاهرخ گرگ زاده 138
محمدرضا راهداری 125
امیدرفتاری 122
مهرداد جلیلی 121
لیث رضائی 109
بابک عبداللهی 81
امیر حامد اورسجی 81
اکبرسپهوندی 80
محمد مرادی 77
مهدی امیری 77
علیرضا صفایی 75
امین نعمت تبار 61
روح اله صفری 53
کاربر های جدید
مهدی شیروانی ۸-۱۳
رضاشاهيوند ۸-۱۲
مهدی کریمی شهرکرد ۸-۱۲
سایناز ۸-۱۱
علی تقی پور ۸-۱۱
ستار گزویی ۸-۱۰
حسین شهبازی فتح ۸-۹
محسن میرمحمدعلی ۸-۷
حسن تراکمه پور ۸-۷
داوداسدی ۸-۴
مسعود منصوری ۷-۳۰
علی نجفی ۷-۲۸
امیر آسمان ها ۷-۲۷
مومن فیاض ۷-۲۶
بیشترین سپاس شده ها
محمدرضا راهداری 10850
Admin 8913
شاهرخ گرگ زاده 4839
بختیاری 4387
اکبرسپهوندی 4353
مهرداد جلیلی 4081
امین نعمت تبار 3848
بابک عبداللهی 3643
اسحق خسروی 2586
لیث رضائی 2383
محمد مرادی 2353
ایمان بنی سعید 2292
بهمن غیاثوند 2258
حسین ملکان 1930
بیشترین پاسخ ها
  کبوتر دورگ 128
  آنالیز کبوتر 117
  کبوتران ناصر ... 114
  نظریه ساعت چش... 112
  کبوترهای فرشی... 95
  پلاک ملی برای... 88
  چشم کبوتر 77
  نظرتون در مور... 76
  طرح یک سوال ج... 74
  صدور کارت شنا... 72
  شرایط عمومی م... 69
  رنگ های خاص ک... 67
  مسابقات کلوپ ... 65
  افتتاح شماره ... 65
برترین ارسال کننده ها
محمدرضا راهداری 1058
Admin 790
اکبرسپهوندی 488
شاهرخ گرگ زاده 422
امین نعمت تبار 383
مهرداد جلیلی 352
بختیاری 335
بابک عبداللهی 238
اسحق خسروی 237
بهمن غیاثوند 234
ایمان بنی سعید 234
سعید بغدادی 207
محمد مرادی 199
سیدهانی موسوی 177
بیشترین بازدید ها
  کبوتر دورگ 60178
  کبوتران ناصر ... 56096
  آنالیز کبوتر 53699
  نظریه ساعت چش... 52216
  یک ضرب 250 کی... 46384
  کبوترهای فرشی... 42546
  پلاک ملی برای... 35309
  شرایط عمومی م... 34631
  عکس کبوتران ق... 34117
  چشم کبوتر 33546
  اهمیت رنگ چشم... 32716
  صدور کارت شنا... 31400
  سوال در مورد ... 30698
  رنگ های خاص ک... 30353
  افتتاح شماره ... 29867
آخرین مباحث ایجاد شده در بهشت کبوتران
موضوعتاریخ، زمان نویسندهآخرین ارسالانجمن
  دلیل نطفه نگرفتن تخم کبوت... ۴-۲۱, ۰۷:۲۳سجاد باقریمحمدرضا جعفریکلوپ های فعال...
  جابجایی لانه پرنده ها ۴-۲۱, ۰۷:۰۹باقر زینالپورمحمدرضا جعفریسوالات رایج ش...
  راز کبوترهای قهرمان ۳-۱۳, ۱۱:۵۷ساسانساسانپرورش ، تمرین...
  مرگ جنینی در کبوترهای مسا... ۳-۱۳, ۱۱:۴۷ساسانساسانانواع بیماریه...
  تاثیر حرارت و رطوبت در طو... ۳-۱۳, ۱۱:۲۴ساسانساساناصلاح نژاد کب...
  10 فرمان برای افزایش عملک... ۳-۱۳, ۱۱:۱۷ساسانساسانپرورش ، تمرین...
  بادام زمینی خام بخش مهمی ... ۳-۱۲, ۱۰:۳۰احسان احمدزادهباقر زینالپورتغذیه کبوترها...
  کبوتر پیدا شده ۹-۲۷, ۱۹:۱۲میثم حسینیمیثم حسینیکلوپ های فعال...
  مسابقه سرعت از شهر کمیجان... ۸-۲۵, ۰۰:۲۱حاج حسین سلیمیحمزه عساکرهاخبار و تازه ...
  اسامی شرکت کنندگان امسال ... ۸-۱۱, ۲۱:۴۸علی رستاکعلی رستاکلیست اعضای کل...
  چهارمین سالروز تاسیس بهشت... ۸-۷, ۱۴:۱۵AdminAdminاخبار و اطلاع...
  لیست اعضای کلوپ کبوتران م... ۶-۴, ۱۸:۲۱علیرضا رمضانیبهزاد حضرتیکلوپ های فعال...
  انخاذ تصمیمات جهت برگذاری... ۵-۳۱, ۱۵:۵۲علیرضا رمضانیعلیرضا رمضانیکلوپ های فعال...
  اخبار و تازه های کلوپ کبو... ۵-۳۱, ۱۵:۳۲علیرضا رمضانیعلیرضا رمضانیکلوپ های فعال...
  وظایف مدیر کلوپ مشهد ۵-۳۱, ۰۷:۵۶علیرضا رمضانیعلیرضا رمضانیکلوپ کبوتران ...
  ثبت کلوپ ۵-۱۳, ۱۶:۵۰علی علی زادهعلی علی زادهسوالات رایج ش...
  شناخت کبوتر وحشی ۵-۹, ۰۹:۲۸اکبرسپهوندیچاهیسوالات رایج ش...
  ژنLDHAگام بعدی در پرورش ک... ۴-۲۱, ۱۳:۰۱احسان احمدزادهاحسان احمدزادهمقالات علمی
  تخم گذاشتن کبوتر در حین ج... ۴-۲, ۱۹:۵۸محمدیاحسان احمدزادهاصلاح نژاد کب...
  جلسه تقدیر از مفام آوران ۲-۱۳, ۰۹:۵۴علیرضا رمضانیامیر اشراقی ورنامخواستاخبار و تازه ...
  تاریخ برگزاری مسابقات کلو... ۱-۳۰, ۲۰:۳۶مرتضی سرلکمهدی چوپانی ورنامخواستاخبار و تازه ...
  نتایج مسابقه مسافت کوتاه ... ۱-۳۰, ۲۰:۳۱مهدی چوپانی ورنامخواستمهدی چوپانی ورنامخواستاخبار و تازه ...
  کبوتر ماده مسافتی شمال خو... ۱-۲۸, ۲۲:۲۷سید جاسم فضلیعلی رستاککلوپ کبوتران ...
  سال 1396 مبارک باد ۱-۱, ۱۵:۲۳Adminمهدی شیریاخبار و اطلاع...
  پیش مسابقه کلوپ کبوتران م... ۱-۱, ۰۲:۱۹مهدی چوپانی ورنامخواستمهدی چوپانی ورنامخواستاخبار و تازه ...
  اسامی شرکت کننده در اولین... ۱-۱, ۰۲:۰۳مهدی چوپانی ورنامخواستمهدی چوپانی ورنامخواستاخبار و تازه ...
  اولین دوره ی رسمی مسابقات... ۱-۱, ۰۱:۵۱مهدی چوپانی ورنامخواستمهدی چوپانی ورنامخواستاخبار و تازه ...
  ماشالله ۱۲-۱۳, ۱۳:۰۱حسین شهبازی فتححسین شهبازی فتحلیست اعضای کل...
  راهکش کبوتران اقای علی با... ۱۲-۶, ۱۸:۳۱احسان احمدزادهاحسان احمدزادهتمرینات اعضای...
  دوستان در مورد کبوتر هر ا... ۱۲-۳, ۱۵:۳۱اکبرسپهوندیساسانسوالات رایج ش...