ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 فرمان برای افزایش عملکرد لافت های شما
نویسنده پیام
ساسان
فعال دارای پست
**

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۹۳
تعداد ارسال‌ها: 11
سپاس کرده: 13
سپاس شده: 25 در 9 موضوع
اعتبار: 2
ارسال: #1 10 فرمان برای افزایش عملکرد لافت های شما
10 فرمان برای افزایش عملکرد لافت های شما
ترجمه از ساسان سپهوند (ورزشکاران آسمان)

وقتی که صحبت از مسابقه کبوترها میشود، 101 روش مختلف برای رسیدن به خط پایان پیدا خواهید کرد. حقیقت این است که هیچ روش یا سیستم کاملی برای توسعه لافت و تیم مسابقه شما وجود ندارد.
این چیزی است که کبوترهای مسابقه را اینچنین شگفت انگیز میسازد، این یک مسافرت فردی تا رسیدن به رده های بالای مسابقه است.
آنهایی که وارد عمل میشوند و برای تنظیم دقیق لافت و پرندگان خود سخت کوشی میکنند، آنهایی خواهند بود که تشکیل دهنده 5 درصدی هستند که همیشه برنده مسابقات میشوند.

«سیستم» برنده برای شما تلفیقی از روش ها و تاکتیک هایی است که به شما اجازه میدهد تا به بهترین نتایج برای ترکیب منحصر به فرد شما،زمانبندی شما، نوع پرندگانی که به پرواز در میآورید و فواصل مسابقه شما دست پیدا کنید.

درک صحیح؟

با گفتن اینکه برخی اصول بنیادین وجود دارند که تمام سیستم های فردی باید بر اساس آنها ساخته شوند.اگر در لافت خود این اصول را در رده اول قرار دهید، شما راه پیشروی اغلب لافت ها و دوستدارانی خواهید بود که به لحظ ذهنی به صورت «churn and burn» مسابقه میدهند که اساسا به این معنی است که آنها به طور پیوسته تمام پرندگان را تحت نظر قرار میدهند با امید اینکه یک برندهای پیدا کنند.

این اصول را «10 فرمان مسابقه کبوترها» نامگذاری میکنیم.
بنابراین در اینجا این اصول از هیچ ترتیب خاصی برخوردار نیستند که این به دلیل اهمیتی است که هر کدام از این اصول به طور یکسان برخوردار هستند.

1:همیشه رکوردهای خوب خود را حفظ کنید!
هیچ راهی وجود ندارد تا به طور سازگار لافت، پرندگان و نتایج خود را بهتر کنید وقتی که هیچ رکوردی نداشته باشید. از هر دقیقه های که پرنده به لافت شما وارد میشود، باید دارای یک برگه کاغذی باشد. هر چیزی که این پرنده از آموزش، تعلیم تربیت، مسابقه، سلامت، نتایج و هر چیزی بین آنها در اختیار دارد، باید ثبت شوند.

2:سلامتی خوب 75 درصد معادله است!
دقیقا مشابه با هر ورزشکار، کبوترهای مسابقه نیاز دارند تا در سلامت کامل برای ارائه عملکرد در بالاترین سطوح خود باشند. هیچ حسی از خرید پرندگان کلاس بالا وجود ندارد اگر که آنها را در بهترین شرایط حفظ نکنید. یک کبوتر کلاس جهانی ناسالم و مریض در سطح مشابه با کبوتر بازنده قرار دارد. بنابراین سلامتی را در اولویت قرار دهید.

3:سبد هرگز دروغ نمیگوید!
این مورد با شماره یک دست به دست میرود، ممکن است علاقه هایی برای لافت خود داشته باشید، ممکن است پرندگانی را داشته باشید که فکر میکنید شگفت انگیز هستند اما در پایان صدای نتایج بلندتر از صدای لغات میباشد. تاس های آموزش همیشه به شما نشان خواهند داد که بهترین پرندگان شما کدامین هستند. دوباره، بدین دلیل که چرا این مهم است تا رکوردهای خوبی را حفظ کرد.

4:کیفیت نسبت به کمیت!
یک تعداد اندک کبوترهای خوب بهتر از تعداد زیاد کبوترهای بد هستند. نه برای ذکر اینکه حفظ و نگهداری آنها آسان تر و ساده تر نیز میباشد. از اصول و رکوردهای خود برای کمک به شناسایی بهترین و مناسب ترین پرندگان خود استفاده کنید و از آنها به عنوان هسته برای لافت خود استفاده نمایید.

5:با یک زیرساخت خوب شروع کنید
با 2 تا 4 جفت مولد کیفیت خوب شروع کنید و یک هسته از آنها تشکیل دهید. دوباره، سبد، رکوردها و نتایج همیشه بهترین راه برای انتخاب پرندگان هستند. هرگز به یک مورد اعتماد نکنید، از داده های حقیقی برای اتخاذ تصمیمات خوب استفاده کنید.

6:پرواز موفق نیازمند 365 روز تعهد بر هر سال است.
این نوعی خود توصیفی است اما دقیقا به دلیل اینکه فصل مسابقه اتمام یافته است بدین معنی نیست که تعهد شما به پرندگان خودتان خاتمه یافته است. در واقع این خاتمه باید زمانی برای حسابرسی حقیقی و فرموله سازی مجدد لافت و پرندگان شما باشد (برحسب داده های سال قبل شما) و یک برنامه ریزی برای فصل بعد داشته باشید.

7:استراتژیک باشید!
در طولانی مدت، استراتژی همیشه شانس را مغلوب میکند بنابراین اگر شما روی شانس برای برنده شدن مسابقات برنامه ریزی کنید سپس احتمالا بهتر خواهد بود تا پول خود را پس انداز کنید و به دنبال سرگرمی جدیدی باشید. کبوتر مسابقه را همانند یک ورزش حقیقی آموزش دهید، پرندگان خود را همانند ورزشکاران حقیقی باشند و خود شما نیز همانند یک مربی حقیقی باشید. نمیدانید از کجا شروع کنید؟ برای بار اول و در اغلب موارد، استراتژی شما باید همیشه با این 10 فرمان آغاز شود، از رکوردهای خود برای تنظیم دقیق لافت خود استفاده کنید و از بهترین و اثبات شده ترین پرندگان خود مسابقه استفاده نمایید. (اگر هنوز نمیدانید که از کجا شروع کنید میتوانید از این سیستم اثبات شده برای کمک به خودتان جهت شروع مسافرت استفاده کنید.
8:«عشق لافت» را در پرندگان خود ایجاد کنید!
زمان زیادی را با پرندگان خود سپری کنید و بدین ترتیب رکورد خود را بهبود خواهید بخشید. با مهربانی، ملایمت و منظم و مرتب به پرندگان خود توجه کنید بنابراین آنها به شما اعتماد خواهند کرد. این عمل آنها نترس و قانع بار خواهد آورد. این مراقبت عاشقانه سبب تشویق عشق غریزی خانگی آنها خواهد شد و سبب تسریع سرعت آنها یا انگیزش آنها برای ارائه بهترین عملکرد در روز مسابقه میشود.

9:مسائل لافت!
دوستداران بسیار زیادی ارزشی که لافت روی نتایج آنها دارد را کمتر از حد تخمین میزنند. لافت نقطه آغازین هر چیزی است و هسته تمام تلاشهای شماست. آن را تمیز، خشک، سازمان یافته و راحت برای کبوترهای مسابقه خود نگه دارید و آن را همانند یک قهرمان حقیقی مدیریت کنید.

10:معادله منحصر به فرد خودتان را توسعه دهید!
نیاز دارید تا موقعیت منحصر به فردی خود آگاهی داشته باشید که لافت شما را میسازد و یک برنامه حمله مخصوص برای آن ابداع مینماید. دوباره، این یک مسافرت فردی برای رسیدن به رتبه های بالا مسابقه است بنابراین درک نیازهای خاص و منحصر به فرد شما، زمانبندی شما، پرندگان شما، مسابقاتی که شما شرکت خواهید کرد، سیستمی که استفاده خواهید کرد و هر چیزی بین آنها برای دستیابی به موفقیت در این ورزش بسیار مهم هستند.

10 فرمان برنده شدن کبوتر مسابقه!
وقتی که تمام نام های طرفداری، نژادها، سیستم های مسابقه، راهنمایی ها، ترفندها، راهکارها و رازها را دور میریزید، اینها اصولی هستند که در هر زیربنای فرآیند طرفداران هر قهرمان پیدا خواهید کرد هیچ مسئله ای نیست که از کدام سیستم استفاده میکنند.

این 10 فرمان برای موفقیت طرفداران برنده «محرمانه» هستند.
به خودتان (و کیف پولتان) یک لطفی بکنید و اگر این ها بخشی از اصول بنیادین لافت شما نیستند، سپس شدیدا به شما توصیه میکنم که این را یک اولویت برای خود قرار دهید تا این فرمان ها را در هر چیزی که در ادامه انجام خواهید داد، بگنجانید.
شعار ساسان

pipapigeon

۱۳-۳-۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از ساسان سپاسگزاری کرده اند.
میلاد, میثم حسینی
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان