ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کبوتران ناصر ذاکری
نویسنده پیام
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی تهران
تعداد ارسال‌ها: 1,058
سپاس کرده: 3,236
سپاس شده: 10,850 در 1,058 موضوع
اعتبار: 125
ارسال: #1 Wink کبوتران ناصر ذاکری
اینها عکس بال و چشم تعدادی از کبوتران آقای ناصر ذاکری از گناباد میباشد . البته ایشان به علت

مشکل آپلود کردن از من خواست که عکس کبوترانش را درج کنم بنده هم برای ایشان انجام دادم

[تصویر:  IMG-20140613-WA0053.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0054.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0052.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0051.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0050.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0048.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0047.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0046.jpg]

[تصویر:  IMG-20140613-WA0045.jpg]
(ویرایش شده ۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ عصر توسط Admin.)
۲۳-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 21 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, حميد نصري, امیر حامد اورسجی, جمشید زینلی, اکبر خراسانی زاده, ایمان بنی سعید, Admin, حسن دسته نژاد, محمدرضا جعفری, عادل اسحاقي, روح اله رنجبر, حمیدرضا صفاری املشی, علی اقایی جم, یحیی پلیمی, علی سبزی, جواد جهان, امین نعمت تبار, علی رستاک, فیروز کریمی, میلاد, محمد باقر شاعری
ایمان بنی سعید
کاربر محروم

کلوپ کبوترداران جنوب غرب کشور
تعداد ارسال‌ها: 234
سپاس کرده: 904
سپاس شده: 2,292 در 233 موضوع

ارسال: #2 RE: کبوتران ناصر ذاکری
با سلام خدمت دوستان و اساتید 

لطفا نظر خود رو در مورد چشم و بال کبوتران بدهید و به من و دوست عزیزم اقای ذاکری برای شناخت بیشتر این مورد مهم کمکی بکنید.

با تشکر از شما عزیزان
(ویرایش شده ۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ صبح توسط ایمان بنی سعید.)
۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از ایمان بنی سعید سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, Admin, جواد جهان, جواد جهان, روح اله رنجبر, علی رستاک, میلاد
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

ارسال: #3 RE: کبوتران ناصر ذاکری
با سلام خدمت آقای ذاکری بنده عکس شماره یک رو از همه بهتر میبینم . ساعت سه به 6 خوب و پخش شده ای داره ولی با توجه به عکسهایی که گذاشتی و چیزی که من میبینم کبوترای فوق هیچ کدام ارزش تولید مثلی ندارند چون حلقه جفت اندازی واضح و برابری با حلقه انطباق ندارند . البته اگه بتونی عکسهای واضح تری بگیری شاید نظر بنده اشتباه از آب در بیاد . عکس شماره یک و سه بهتر میتوانند توی مسافت به صاحب اصلی خودشان جواب دهند .
شعار محمدرضا راهداری

در زندگی دو چیز دارم عشقم و آزادی را
ولی عشقم را فدای آزادی خواهم کرد

۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, Admin, جواد جهان, علی رستاک, میلاد
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی اردبیل
تعداد ارسال‌ها: 352
سپاس کرده: 3,249
سپاس شده: 4,081 در 352 موضوع
اعتبار: 121
ارسال: #4 RE: کبوتران ناصر ذاکری
با عرض سلام خدمت دوستان
آقای راهداری میشه توضیح بدید حلقه تولید مثل و جفت اندازی کدومه و چطور باید با حلقه انطباق هماهنگ باشه؟
شعار مهرداد جلیلی

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد.

۲۴-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ صبح
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
محمد مرادی, Admin, امیدرفتاری, امیر معصوم زاده, یحیی پلیمی, روح اله رنجبر, جواد جهان, میلاد
محمد مرادی
دستیار مدیریت

کلوپ کبوتران مسافتی همدان
تعداد ارسال‌ها: 199
سپاس کرده: 1,935
سپاس شده: 2,353 در 198 موضوع
اعتبار: 77
ارسال: #5 RE: کبوتران ناصر ذاکری
با سلام
منم با اقای جلیلی موافقم
اگه امکان داره منت گذاشته حلقه تولید مثل واین ساعت 3به 6رو کمی واضح تر درصورت امکان روی تصویر مشخص کنید تا برای ماهم کمی قابل فهم ترباشه
با تشکر وارزوی شادباش
شعار محمد مرادی

[font=arial,helvetica,sans-serif]اهل کجا بودنت مهم نیست      اهل وبجا بودنت مهم است[/font]
منطقه ی زندگیت مهم نیست     منطق زندگیت مهم است

۲۴-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ صبح
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از محمد مرادی سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, Admin, امیدرفتاری, روح اله رنجبر, جواد جهان, میلاد
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

ارسال: #6 RE: کبوتران ناصر ذاکری
دوستان گرامی بنده مقاله ای از آقای جک بارکل توی انجمن و همچنین مقالات زیادی نیز درمورد چشم گذاشته ام اگرکمی وقت بگذارید بیشتر متوجه ساعت و حلقه های موجود درچشم کبوتر میشوید. ناگفته نماند که این حلقه سه به شش در چشم کبوتر چاهی هم وجود داره و من اون رو دیده ام ولی بحث ما در مورد کبوتر نامه بر میباشد و فرض را بر این گذاشته ایم که چشمانی که به نمایش گذاشته میشود چشم کبوتر مسابقه است . فعلا بگذارید بچه ها نظرشون رو بیان کنند تا آخر بحث . بالاخره یا من یا آقای بنی سعید با توجه به معلومات کم خودمان توضیح میدهیم .
شعار محمدرضا راهداری

۲۴-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ صبح
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
محمد مرادی, Admin, مهرداد جلیلی, امیدرفتاری, ایمان بنی سعید, فرهاد جلیلی, جواد جهان, میلاد
Admin
Founder

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تعداد ارسال‌ها: 790
سپاس کرده: 7,900
سپاس شده: 8,913 در 786 موضوع
اعتبار: 239
ارسال: #7 RE: کبوتران ناصر ذاکری
سلام ، منم نظر خودم رو اعلام میکنم (با اجازه آقای راهدار تصاویر رو بر اساس شماره بندی کبوتران ویرایش کردم)

به نظر من چشم کبوتر شماره 1 از همه بهتره چون رنگ چشم و مشخصات مرغوبتری نسبت به باقی کبوتران داره و همچنین سر و نوک و بال مرتبی داره ، اگر از باقی کبوتران عکس کامل میگرفتید بهتر میشد نظر داد و همونطور که آقای راهداری عرض کردند عکسها کیفیت مناسب ندارند (شاید من هم اشتباه میکنم)
به هرحال این نظر من حقیر بود و امیدوارم درست بوده باشه
شعار Admin

قوانین و مقررات انجمن را رعایت کنید و احترام بگذارید، همچنین برای خود آواتار و امضاء قرار دهید
درج تصاویر در امضاء خلاف قوانین است ، لطفآ فقط از شکلکها در امضاء استفاده نمایید
برای قرار دادن تصویر در ارسالها از آپلودسنتر انجمن یا از تصاویر سایت pipa.be استفاده نمایید
برای قدردانی و سپاس از دکمه سپاس [تصویر:  postbit_ty_add.gif] و یا اعتبار [تصویر:  postbit_reputation.gif] استفاده نمایید

(ویرایش شده ۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ عصر توسط بختیاری.)
۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ عصر
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از Admin سپاسگزاری کرده اند.
علی شاهین پور, محمدرضا راهداری, مهرداد جلیلی, محمد مرادی, امیدرفتاری, ایمان بنی سعید, یحیی پلیمی, روح اله رنجبر, جواد جهان, محمد خرسند, علی رستاک, فیروز کریمی, میلاد
یوسف
کاربر محروم

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تعداد ارسال‌ها: 128
سپاس کرده: 244
سپاس شده: 1,180 در 126 موضوع

ارسال: #8 RE: کبوتران ناصر ذاکری
قبلا یکی به بنده گفته بود هرجا تو مدار حرف D در کناره قطعه دیدی بدون که آن قطعه دیود نام دارد
یک روز میام پاوری و باز می کنم و قیافه می گیرم هرکی ندونه فکر می کنه خدای تعمیراتم شروع به دستکاری پاور می کنم حال یک نفر از دوستان میاد پیشم خوب حتما کنجکاو میشه دیگه خوب به مدار نگاه می کنه و از من می پرسه این قطعه ای که در کنارش حرف D نوشته شده چیه؟ در جواب می گم دیود (( تا اینجا درست جواب دادم ))
میرسیم به نکته ی حساس! این دوست ما خیلی کنجکاوه ! می پرسه چرا؟ از یه جهت یک خط داره ولی از جهت دیگه خیر؟ اصلا چرا بهش میگن دیود؟ و کار دیود چیه؟ همه ی دیود ها شکل هم هستند؟؟

خوب حال من در اینجا باید چکار کنم چه جوابی باید بدم؟ خودم که فقط یک چیزی به نام دیود شنیده بودم
بیام چندتا چیز سرهم کنم بره! طرف پیش خودش می گه وای پسر این دوست ما چه چیزایی بلده! ولی ماه که همیشه پشت ابر نمی مونه! میمونه؟ دوست ما عشق تعمیرات می گیرتش میره آموزشگاه پیشه اساتید دوره میبینه اونجا با تک تک قطعات آشنا میشه! اونجاست که متوجه میشه آره پس دوستش هیچی بارش نبوده داشته حرف مفت .....

نظریه ساعت 

[تصویر:  02623015754278789816.jpg]
این نظریه هیچ گاه علمی نبوده و نخواهد بود!
دوست دارید چند عدد عکس از قهرمانان هلند و بلژیک بزارم که هیچ یک دارای این نظریه نیستند
یا اصلا می خواین عکسی بزارم که 7/9 نشان بده؟
لطفا هیچگاه غیر علمی مطلب ننویسید که در آخر خود حرفی برای گفتن نخواهید داشت!
(ویرایش شده ۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ عصر توسط یوسف.)
۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ عصر
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از یوسف سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, محمد مرادی, امیدرفتاری, اکبر خراسانی زاده, مرتضی نصیری پور, بابک عبداللهی, دانشجو, روح اله رنجبر, علی سبزی, جواد جهان, علی رستاک, علی بختیاری
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی اردبیل
تعداد ارسال‌ها: 352
سپاس کرده: 3,249
سپاس شده: 4,081 در 352 موضوع
اعتبار: 121
ارسال: #9 RE: کبوتران ناصر ذاکری
به نظر بنده هم عکس شماره یک از همه بهتره و بعد از اون هم عکس شماره سه میتونه کبوتر خوبی باشه البته فقط از روی چشم.
آقای راهداری عزیز بنده همه اون مقاله هارو خوندم شاید همون روزی که تو انجمن قرار دادید. ولی توی اوناهم هیچ تصویری وجو نداره که بتونه به صورت کامل کسی رو که از چشم سر درنمیاره راهنمایی کنه. چند روز پیش آقای صفایی یک عکس گذاشت که اون میتونه برا این موضوع کمک خوبی بکنه. 
وقتی یک موضوعی رو میخواییم بگیم بهتره که کامل و صریح باشه نه اینکه گنگ کننده باشه.
شعار مهرداد جلیلی

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد.

(ویرایش شده ۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ عصر توسط مهرداد جلیلی.)
۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ عصر
[-] 14 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
محمد مرادی, یوسف, امیدرفتاری, اکبر خراسانی زاده, ایمان بنی سعید, فرهاد جلیلی, مرتضی نصیری پور, بابک عبداللهی, روح اله رنجبر, جواد جهان, علی رستاک, فیروز کریمی, میلاد, علی بختیاری
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

ارسال: #10 RE: کبوتران ناصر ذاکری
آقای جلیلی شما برای اینکه مقوله چشم را بخواهید دنبال کنید باید زحمت زیادی بکشید و چشمهای زیادی رو از نزدیک ببینید . اولین کاری که باید انجام بدید تهیه کردن یک چشمی 12 تا 15 ایکس هستش که زوایای چشم را بهتر ببینید و با جزوه آقای میرون کولیک شروع کنید. در مورد بعضی از نژادها هم این ساعت صدق نمیکنه مثل نژاد آردن یا بعضی از  نژادها در هلند . بنده خودم هر موقع که به خوزستان میرم تا اونجا که بتونم به چشمای کبوترای دوستان نگاه میکنم . البته تنها چشم نیست بحث شخصیت و بال کبوتر نیز در میان هستش . اگه در جزوات آموزشی در مورد ساعت سه به شش چیزی ندیدید سعی میکنم در اولین فرصت به صورت کامل در اختیار شما قرار بدهم . ناگفته نماند که بنده به اتفاق یکی از دوستان خوبم از اهواز به چشمهای بسیاری از قهرمانان مسافت در دنیا نگاه کردیم (تا آنجا که در اختیار داشتیم) اکثر آنها دارای ساعت بودند . حالا دوستان دیگه هم نظر بدن ببینم دنیا دست کیه . البته دوست داشتم آقای حافظ بختیاری هم در این بحث شرکت کنه و مطالبی را برای ما بیان کنند . جای آقای بنی سعید گرامی هم خالیست .
شعار محمدرضا راهداری

(ویرایش شده ۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ عصر توسط محمدرضا راهداری.)
۲۴-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ عصر
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, زهیراوی, فرهاد جلیلی, بابک عبداللهی, جواد جهان, عقیل رضایی, علی رستاک, محمد باقر شاعری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان