ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظریه ساعت چشم!
نویسنده پیام
یوسف
کاربر محروم

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تعداد ارسال‌ها: 128
سپاس کرده: 244
سپاس شده: 1,180 در 126 موضوع

ارسال: #1 نظریه ساعت چشم!
با سلام
بی مقدمه!
یک سری اشخاص هستند که جای عقل از زبان استفاده می کنند!
ما اگر یک کبوتر تک رنگ را با یک کبوتر دو رنگ هماننده دوکت جفت کنیم معمولا جوجه ابلق به ما خواهد داد!

در چشم حلقه ی بعد از مردمک حلقه ی تطابق نامیده می شود! این حلقه در هر چشم به یک نوع رنگ دیده می شود سبز - سیاه - خاکستری - سبز متمایل به سیاه - زرد...
ادامه موضوع : ما در ایتجا دو چشم داریم رنگ هر دو چشم متشابه بهم است! ولی حلقه های متطابق خیر! یکی به رنگ زرد و دیگری سبز متمایل به سیاه
حال اگر این دو چشم را با هم میکس کنیم! حاصل یک چشم با حلقه ی تطابق ابلق مانند به ما نخواهد داد؟؟
این لکه های تیره که درون حلقه ی تطابق چشم میبینید نشانگر ساعت نیست دوستان!! بلکه نشانگر دورگ بودن نوع چشم است
[تصویر:  15889002352496305106.jpg]
[تصویر:  28069732384801971977.jpg]
[تصویر:  35593559026106638709.jpg]
[تصویر:  26599197634850988501.jpg]
[تصویر:  68865903444883110735.jpg]
۲۵-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 24 کاربر به دلیل این ارسال از یوسف سپاسگزاری کرده اند.
محمد مرادی, محمدرضا جعفری, زهیراوی, Admin, امیدرفتاری, محمدرضا راهداری, امیر حامد اورسجی, ایمان بنی سعید, مرتضی نصیری پور, اکبر خراسانی زاده, علی شاهین پور, فرهاد جلیلی, علی رستاک, امین نعمت تبار, فیروز کریمی, روح اله صفری, بابک عبداللهی, حسین عطارزاده, علی موذنی, مسعود-مهاجری, علیرضا رمضانی, باقر زینالپور, چاهی, یحیی پلیمی
Admin
Founder

تعداد ارسال‌ها: 790
سپاس کرده: 7,900
سپاس شده: 8,913 در 786 موضوع
اعتبار: 239
ارسال: #2 RE: نظریه ساعت چشم!
اسپم ها پاک شدند و تاپیک باز شد تا دوستان در مورد نظریه ساعت چشم باهم گفتگو داشته باشند
خب آقا یوسف در مورد ساعت چشم بیشتر برای کاربران توضیح بدید تا استفاده کنند ، البته با درج سند و مدرک اثبات نمایید

با تشکر
شعار Admin

قوانین و مقررات انجمن را رعایت کنید و احترام بگذارید، همچنین برای خود آواتار و امضاء قرار دهید
درج تصاویر در امضاء خلاف قوانین است ، لطفآ فقط از شکلکها در امضاء استفاده نمایید
برای قرار دادن تصویر در ارسالها از آپلودسنتر انجمن یا از تصاویر سایت pipa.be استفاده نمایید
برای قدردانی و سپاس از دکمه سپاس [تصویر:  postbit_ty_add.gif] و یا اعتبار [تصویر:  postbit_reputation.gif] استفاده نمایید

۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از Admin سپاسگزاری کرده اند.
محمد مرادی, امیدرفتاری, سعید کولیان, محمدرضا راهداری, ایمان بنی سعید, حسن دسته نژاد, علیرضا صفایی, امیر حامد اورسجی, علی شاهین پور, محمد الخمیس, فیروز کریمی, علی شیخیانی, حسین عطارزاده, علیرضا رمضانی, علی رستاک, یحیی پلیمی
ایمان بنی سعید
کاربر محروم

کلوپ کبوترداران جنوب غرب کشور
تعداد ارسال‌ها: 234
سپاس کرده: 904
سپاس شده: 2,292 در 233 موضوع

ارسال: #3 RE: نظریه ساعت چشم!
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار و اقای یوسف عزیز

اقا یوسف از شما دوست عزیز صمیمانه تشکر میکنم بابت اینکه به ما کمک میکنید که بتوانیم از عقلمان استفاده کنیم و جوابهای برای سوالات انبوه که در ذهنمان است  جوابهای با ادله موثق پیدا کنیم

در ابتدا من از شما دوست عزیز چند تا سوال دارم بعد به اتفاق هم به این موضوع میپردازیم

1_به نظر شما کبوتر مسافتی به واسطه چه حس و یا از چه ابزاری برای برگشت به خانه استفاده میکند؟

2_آیا اعتقاد دارید که  میشود با اطمینان کامل و با قاطعیت و با رای مطلق به نظریه چشم وچشم خوانی پرداخت ؟منظورم از این سوال اینه که ایا علم مربی در دنیا به جای رسیده که بشود رای قاطعی داد؟

3_مرجع  و منبع موثق و قابل قبول شما از معلومات مربوط به چه شخص و یا از چه سایتی است و چه اشخاصی را در نظریه چشم خوانی قبول دارید؟لطفا با درج لینک

با تشکر از شما و دوستان
۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از ایمان بنی سعید سپاسگزاری کرده اند.
محمدرضا راهداری, مهرداد جلیلی, Admin, یوسف, امیدرفتاری, محمد الخمیس, امین نعمت تبار, حسین عطارزاده, مسعود-مهاجری, علیرضا رمضانی, علی رستاک, چاهی
یوسف
کاربر محروم

ارسال: #4 RE: نظریه ساعت چشم!
سلام
در جواب سوال 1 شما!
شما یک کودک را همیشه فقط در خانه نگهدارید تا زمانی که به سن 25 سالگی برسه حال این کودک که اکنون 25 سال دارد را به یک شهر دیگر برده و آن را تنها رها کنید
به نظر شما توان برگشت به خانه را دارد؟
در جواب خیر چون هیچ گاه از خانه دور نشده بود!
حال یک کودک همیشه آن را به همراه خود به اطراف مختلف ببرید و از همان مسیر هم همراه خود به خانه برگردانید! مسلما آن کودک با چشمان کنجکاو خود به اطراف نگاه می کند به مسیرها را در ذهن خود می گنجاند! بی شک در سن بلوغ اگر آن را از کشور هم خارج کنید توان برگشت به خانه را دارد!
حال همان کودک مثال: 7 سال سن دارد ! که مسیر خانه را در ذهن خود ذخیر کرده را در یک خیابان دور تر از خانه تنها رها کنید ! مشاهد خواهید کرد که مسیر رفت را گرفته و معکوس آن به خانه برمی گردد!
حال همان کودک را روز بعد مجدد از آن مسیر تنها رها کنید ولی این بار پاهای آن را ببندید! کودک به مسیر خانه نگاه می کند و همچنان تصمیم به برگشت به خانه را دارد ولی چون پایی برای حرکت ندارد نمی توان به خانه باز گردد!
کبوتر با داشتن این سه رقم توان باز گشت به لانه را دارد ( چشم قوی + دهن هوشیار + بالهای قوی )
فرضیه حس بویایی را بنده با قاطعیت رد می کنم چرا؟ مگه بو تا چند کیلومتر می تونه از خود مسیر بجا بزاره؟ پس باد چی؟ آیا باد بو را پراکنده نمی کند؟؟

پاسخ سوال 2 شما : خیر
ولی این بستگی داره هدف شما از برسی چشم چیست؟ چشم چه چیزی را باید به ما نشان دهد؟
یک مثال برای شما درج می کنم
شما یک نر سبز را با یک ماده زرهی سبز جفت کنید جوجه های این دو در مراحل اول و دوم سبز و زرهی خوبی می دهند و لی در سری های بعد شاهد این خواهید شد که سبز زرهی به شما می دهند ولی این زرهی با سبز دو خط آنچنان تفاوتی ندارد! یعنی یک سبز با خالهای بسیار اندک که گاه حتی به چشم نمی آیند!
حال یک روز به محل فروش کبوتر می روید و تصمیم به خرید کبوتر می کنید در میان کبوترها کبوتری را مشاهده می کنید که زرهی است ولی با سبز دوخط تفاوت زیادی ندارد سیرین می گوید که یکی از والدین این کبوتر سبز دوخط است! و این زرهی خالص نیست!
(ویرایش شده ۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ عصر توسط یوسف.)
۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ عصر
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از یوسف سپاسگزاری کرده اند.
ایمان بنی سعید, مرتضی نصیری پور, امیدرفتاری, علیرضا صفایی, Admin, محمد مرادی, اکبر خراسانی زاده, سعید کولیان, فیروز کریمی, حسین عطارزاده, اکبرسپهوندی, مسعود-مهاجری, علی بختیاری, علیرضا رمضانی, علی رستاک, چاهی
ایمان بنی سعید
کاربر محروم

ارسال: #5 RE: نظریه ساعت چشم!
(۲۶-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ عصر)یوسف نوشته :  سلام
در جواب سوال 1 شما!
شما یک کودک را همیشه فقط در خانه نگهدارید تا زمانی که به سن 25 سالگی برسه حال این کودک که اکنون 25 سال دارد را به یک شهر دیگر برده و آن را تنها رها کنید
به نظر شما توان برگشت به خانه را دارد؟
در جواب خیر چون هیچ گاه از خانه دور نشده بود!
حال یک کودک همیشه آن را به همراه خود به اطراف مختلف ببرید و از همان مسیر هم همراه خود به خانه برگردانید! مسلما آن کودک با چشمان کنجکاو خود به اطراف نگاه می کند به مسیرها را در ذهن خود می گنجاند! بی شک در سن بلوغ اگر آن را از کشور هم خارج کنید توان برگشت به خانه را دارد!
حال همان کودک مثال: 7 سال سن دارد ! که مسیر خانه را در ذهن خود ذخیر کرده را در یک خیابان دور تر از خانه تنها رها کنید ! مشاهد خواهید کرد که مسیر رفت را گرفته و معکوس آن به خانه برمی گردد!
حال همان کودک را روز بعد مجدد از آن مسیر تنها رها کنید ولی این بار پاهای آن را ببندید! کودک به مسیر خانه نگاه می کند و همچنان تصمیم به برگشت به خانه را دارد ولی چون پایی برای حرکت ندارد نمی توان به خانه باز گردد!
کبوتر با داشتن این سه رقم توان باز گشت به لانه را دارد ( چشم قوی + دهن هوشیار + بالهای قوی )
فرضیه حس بویایی را بنده با قاطعیت رد می کنم چرا؟ مگه بو تا چند کیلومتر می تونه از خود مسیر بجا بزاره؟ پس باد چی؟ آیا باد بو را پراکنده نمی کند؟؟

پاسخ سوال 2 شما : خیر
ولی این بستگی داره هدف شما از برسی چشم چیست؟ چشم چه چیزی را باید به ما نشان دهد؟
یک مثال برای شما درج می کنم
شما یک نر سبز را با یک ماده زرهی سبز جفت کنید جوجه های این دو در مراحل اول و دوم سبز و زرهی خوبی می دهند و لی در سری های بعد شاهد این خواهید شد که سبز زرهی به شما می دهند ولی این زرهی با سبز دو خط آنچنان تفاوتی ندارد! یعنی یک سبز با خالهای بسیار اندک که گاه حتی به چشم نمی آیند!
حال یک روز به محل فروش کبوتر می روید و تصمیم به خرید کبوتر می کنید در میان کبوترها کبوتری را مشاهده می کنید که زرهی است ولی با سبز دوخط شباهت زیادی ندارد سیرین می گوید که یکی از والدین این کبوتر سبز دوخط است! و این زرهی خالص نیست!
با عرض سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار اقا یوسف عزیز

خدمت شما عرض کنم که من در مورد جوابهای شما ریز نمیشم و به طور کلی به جوابها و مطالب شما بزرگوار میپردازم.

همان شکلی که شما هم اطلاع دارید تمامی حیوانات چه برای شکار و چه برای برگشت به خانه و نوع لانه و غیره........بر حسب غریزه عمل میکنند و با

امکانیاتی  که خداوند در اختیار انها گذاشته به موارد بالا عمل میکنند و نمیخوام به مثال شما که کبوتر رو با انسان تشبیح کردید بپردازم .دانشمندان و مربیان حرفه ای هم به این اعتقاد هستند که کبوتر مسافتی برای قاره پیمائی و طی کردن مسافتهای طولانی حتما از ابزار قوی برای برگشت به خانه استفاده میکند .
الان توضیحی که 2 سال پیش برای دوست عزیزم اقای ساجدی بزرگوار دادم  الان برای شما و دوستان میدم .بنا به گفته شما که چشم قوی که منظور شما دید قوی هست و یا حافظه قوی برای حفظ کردن اماکن و یا جغرافیای منطقه میپردازم..اقا یوسف چطور کبوتر مسافتی میتونه از دریا و یا اقیانوسی که یک دست هست و هیچ نشانه و یا اماکنی برخوردار نیست و جز اسمان ابی و دریای ابی چیزی مشاهده نمیشود مسافت طولانی را طی کند و به خانه برگردد؟؟؟ حتما ناو و یا کشتی و یا دسته های ماهی و یا وال ها را نشانه قرار نمیدهد ......... بلکه به واسطه چشم و ابزارهای که خداوند بزرگ در اختیار این پرنده  عزیز قرار داده کبوتر میتواند میدانهای مغناطیسی زمین را تشخیص دهد و به لانه برگردد و این نظر بزرگان و محققان است نه منه شاگرد...در مورد حس بویائی هم من با شما بزرگوار موافقم و این نظریه خیلی پیش رد شده .نظریه های دیگری مانند مگنم های که بر روی نوک و منقار کبوتر است هم وجود دارد که الان موضوع ما نیست.

و اما جواب دوم شما 

دوست عزیز اگر شما هم مثل من اعتقاد
دارید که جواب قاطعی برای امر چشم خوانی وجود ندارد پس نیازی به نقد نظرات مربیان بزرگ جهان و یا دوستان این انجمن نمیبینید .همه ما یعنی چه مربیان اروپائی و چه ما ایرانیان هر کدام همین مطالب رو در اختیار داریم و سعی میکنیم از انها ی که یک قدم جلوتر از ما هستند و مقام و حرفی برای گفتن دارند استفاده کنیم.....من به شخصه نمیتونم از کسی که چندین بار در جهان و یا قاره خود دارای مقام هست استفاده نکنم...پس نتیجه میگیریم که هنوز نظریه منطقی و مطلقی در امر کبوتر مسافتی و چشم خوانی نیست و عقل هنوز به طور مطلق به نظریه ای نرسیده .حتی در مورد رای من و شما  هم صدق میکند....و ما فقط تبادل نظر و تبادل معلومات میکنیم و تمرین و امتحان و به مرور زمان به نتایج بهتری انشالله خواهیم رسید. و در اخر عقل و زبان با هم در یک نظر مطابقت میکنند.

منتظر جواب سوال سوم خودم هستم .دوست دارم بدونم شما از چه منابع معلوماتی استفاده میکنید.

با تشکر از شما دوست بزرگوار 
(ویرایش شده ۲۷-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ صبح توسط ایمان بنی سعید.)
۲۶-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ عصر
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از ایمان بنی سعید سپاسگزاری کرده اند.
امیدرفتاری, علیرضا صفایی, محمدرضا راهداری, مهرداد جلیلی, Admin, حسن دسته نژاد, محمد مرادی, محسن فارسی, جواد جهان, امیر حامد اورسجی, فرهاد جلیلی, امین نعمت تبار, حسین عطارزاده, مسعود-مهاجری, علیرضا رمضانی, علی رستاک, چاهی
یوسف
کاربر محروم

ارسال: #6 RE: نظریه ساعت چشم!
من از شما آقای ایمان بنی سعید چند سوال دارم
1 - آیا کبوترانی که فرمودید از دریا عبور کرده و به لانه ی خود باز گشتند! آیا برای اولین بار این مسیر را طی کردند؟ یا در این مسیر تمرینهایی نداشتند؟؟
هواپیما که ساخت خوده بشر است چه جوری در یک مسیر پرواز می کند؟ اصلا چه جوری از مسیر خارج نمی شود و همیشه مسیر خود را پیدا می کند ؟
آیا سیستم مسیر یاب که در هواپیما وجود دارد در کبوتر وجود ندارد؟
2- نگفتید هدف ما از برسی چشم قبل از خرید چیست؟ چه چیزی را باید درون چشم مشاهده کنیم؟
3- یک چشم قرمز را با یک چشم زرد جفت می کنیم چشمی که از این دو چشم تولید میشه چه نوع چشمی خواهد بود؟ و برای چه هدفی مناسب خواهد بود؟
4- آیا مولدهای قهرمانان هر دو دارای یک نوع چشم هستند؟
5- آیا چشم مولدهایی که همیشه قهرمان تولید می کنند دارای ساعت 3/6 هستند؟
6- آیا این مولدها یک زمانی قهرمان مسافت بودند؟
خوشحال میشم پاسخ این سوالات و به بنده بدید آقای ایمان بنی سعید!!
۲۷-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ صبح
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از یوسف سپاسگزاری کرده اند.
Admin, حسن دسته نژاد, مهرداد جلیلی, علیرضا صفایی, محسن فارسی, اکبر خراسانی زاده, سجاد اسدی, امیر حامد اورسجی, مسعود-مهاجری, علیرضا رمضانی, علی رستاک
یوسف
کاربر محروم

ارسال: #7 RE: نظریه ساعت چشم!
سلام
چی شد آقای ایمان بنی سعید؟؟
پاسخی دریافت نکردم!!!
۲۸-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ عصر
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از یوسف سپاسگزاری کرده اند.
ایمان بنی سعید, مهرداد جلیلی, جواد جهان
یوسف
کاربر محروم

ارسال: #8 RE: نظریه ساعت چشم!
تصویر زیر یک چشم مولد است
[تصویر:  Bricoux57.jpg]
همانطور که همه اطلاع دارید از جفت کردن دو نوع کبوتر مواد حاصل کبوتر مسابقه ای خواهد بود!
[تصویر:  Bricoux8.jpg]

خوب ما این یک جفت و خریدیم و شروع به تکثیر از این جفت می کنیم!
آیا ما فقط نیاز به کبوتر مسابقه داریم؟ آیا عمر این یک جفت مولد پایان ندارد؟ آیا اگر یکی از این دو مولد به خاطرها بپیوندد چه باید کرد؟ آیا کبوتر مولد داریم که جایگزین کنیم؟
۲۹-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ صبح
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از یوسف سپاسگزاری کرده اند.
Admin, محمد مرادی, مهرداد جلیلی, امیدرفتاری, مرتضی نصیری پور, حبیب اله فتاحی, جواد جهان, بابک عبداللهی, حسین عطارزاده, علیرضا رمضانی, علی رستاک, چاهی
ایمان بنی سعید
کاربر محروم

ارسال: #9 RE: نظریه ساعت چشم!
با سلام خدمت دوستان و اقا یوسف

دوست عزیز امیدوارم که از موضوع اصلی که ساعت چشم هست دور نشیم و در همین راستا گفتگو و تبادل نظر کنیم و به نتیجه برسیم .. شما در مطلب اولتون به طور غیر مستقیم نظریه ساعت رو رد کردید و گفتید که این لکه هلالی سیاه و یا همان ساعت 3 تا 6 از جفت گیری دو کبوتر به وجود میاد  که حلقه تطابق انها دارای دو رنگ متفاوت است و ان را چشم دو رگ نام بردید..امیدوارم و انشالله شما بتونیدلینک و ادرس این مقاله و این نظریه رو برای من و دوستان بزارید که ما بتونیم استفاده کنیم.من به شخصه منتظر این مقاله هستم.

به همان شکلی که شما بزرگوار هم اعتقاد دارید هیچ چیز در مقوله چشم خوانی  و دلایل و ابزاری که کبوتر به لانه برگرده مشخص نشده ..تنها نظریه بسیار قوی که دانشمندان با مطالعات زیاد به ان اعتماد بیشتری دارند نظریه استفاده کبوتر مسافتی از چشم برای شناخت میدان مغناطیسی زمین هستش  و عده ای  هم به مقوله خورشید ..که اقای راهداری و بقیه بزرگواران مقالاتی رو در این زمینه با ذکر اسم مقاله نویس در اختیار دوستان  انجمن گذاشتند.

در مقالات اروپائی و عربی اشاره ای به ساعت 3 تا 6 شده و اسم دیگر آن هم اگر اشتباه نکنم قطب نمای مغناطیسی نام برده شده ..که شما دوست عزیز کاملا این موضوع رو رد میکنید.

• و اعتقاد به این دارید که کبوتر به واسطه چشم قوی (دید) میتواند اماکنی را به حافظه بسپارد که منه مبتدی و در حال حاضر به شخصه این موضوع رو رد نمیکنم و خودم مقالاتی رو در رابطه با همین موضوع خواندم ..ولی سوال اینجاست که ما چرا به غریزه و ابزاری که خداوند در اختیار این کبوتر عزیز گذاشته رو بدون داشتن ادله موثق رد میکنیم. و برایمان بسیار عجیب است...دوست عزیز این کبوتر کبوتر قاره پیما است و تا الان 3000 هزار کیلومتر هم از پرواز این کبوتر ثبت شده..من در مطلب قبل هم اشاره ای کردم الان باز هم میگم 

دوست عزیز سوال مهم اینجاست که چگونه کبوتر میتواند ساعتها و چند صد کیلومتر بر روی اب بدون بودن ساختمان وجاده و در کل ( اماکن مشخصی )  پرواز کند و نشانه گذاری و به خاطر بسپارد و به لانه و وطن برگردد؟ چه چیزی را بخاطر میسپارد؟؟به جز اسمان و دریا و یا اقیانوس ابی چیز دیگری هست؟؟..مطمئن هستم که از میدان مغناطیسی زمین استفاده میکند.لطفا شما برای من توضیح بدید که در دریا و اقیانوس که جاده ای نیست کبوتر چگونه راه خانه را پیدا میکند؟

دوست عزیز کبوترانی که از انگلیس به فرانسه و یا به هلند و یا به بلجیک امدند و یا از اسپانیا به تونس و مغرب از چند صد کیلومتر دریا گذشتند .چرا راه دور میریم همین مسابقات خورموج به ابادان کبوتران دوستان از طریق اب برگشتند و من میدانم که به واسطه لنج انها را راهکشی نکردند و از طریق خشکی و از راه  هندیجان کبوتران رو راهکشی کردند

[تصویر:  ?ui=2&ik=f50f059351&view...w1254-h453]

[تصویر:  ?ui=2&ik=f50f059351&view...w1254-h453]

یوسف جان نمیخوام به داستانهای واقعی که  شاید برای شما افسانه باشه بپردازم .ولی بد نیست اشاره ای کنم .چندین سال قبل پسری از چین برای پدرش در اهواز کبوتر مسافتی خریداری کرد ولی بعد از چند ماه کبوتران به چین برگشتند و یا موردی دیگر که من این مطلب رو 
در مجله ایرانی و به عنوان شگفتی سازی یک کبوتر خوندم .کبوتری از امریکا به لانه خود در استرالیا بر میگرده که مسافت ابی رو طی کرده و جالب اینجاست که صاحب کبوتر رو متهم کردند به استفاده کردن از  مواد نیرو زا و دوپینگ و از مسابقات در استرالیا محروم شد.........

و اما سوالات شما بزرگوار 

در مورد انتهای سوال اولتون بگم که من خلبان نیستم ولی فکر کنم که برای جهت یابی از
قطب نما  استفاده میکنند و قطب نما هم از طریق مغناطیس زمین جهت و مسیر را نشان میدهد ... 

در مورد سوال دوم شما بگم که هر کسی بر اساس عقاید و نظرات و معلومات خودش شروع به خریداری و تکثیر میکنه .جالب اینجاست که بدونید من تا خالا کبوترزیادی  خریداری نکردم  شاید 2 یا 3 عدد آنهم از دست فروش و نا بلد   و با چند عددمسافتی که برادرم در منزل داشت شروع کردم  و اصلا اعتقادی به این ندارم که کبوتر قهرمان حاضر و اماده بخرم ......و اما به دنبال چه چیزی در چشم میگردم را  قبلا تقریبا در مطالب دیگر گفتم ولی اگر خیلی تمایل دارید یادم بندازید بعد از مطالب شما در مورد چشم ودیدن و شنیدن مطالب دوستان من خدمتتون عرض کنم

در مورد دیگر سوالاتتون هم بگم که  هیچ چیز درمورد این کبوتر و مقوله چشم و چشم خوانی  ثبت شده و مطلق و موثق نیست و هر چیزی امکان دارد 
مربیان و مقام داران دنیا هم نظرات متفاوت دارند .
من و دوستان از مقالات مقام داران استفاده میکنیم و بعضی از دوستان با تجربه از تجارب و علایق شخصی  خودشون میگن و تبادل نظر میکنیم برای رشد این ورزش و خرفهای شاگردی مثل من وحی منذل نیست من دارم اینجا به معنای کلمه شاگردی میکنم و از دوستان و شما چیز یاد میگیرم . و نظر مبتدی خودم رو بدون هیچ ادعائی میدم

اقا یوسف لطفا در همین راستا و با ادله خودتون نظریه خودتون رو برای من و دوستان توضیح و به اثبات برسونید من به شخصه مشتاق یادگیری و رسیده به جواب سوالاتی که در ذهن دارم هستم .

یوسف جان پس موضوع اینه که اگر از طریق  چشم میدان مغناطیسی شناسائی نمیشه کبوتر چگونه به لانه بر میگرده آنهم از طریق دریا و طی کردنه چند صد کیلومتر و بدون علامت گذاری اماکن؟؟؟؟

و در آخر از دوست عزیزم آقای روزبه اشتری  برای اماده کردن این دو تصاویر که برای من تهیه کردند سپاسگذاری میکنم .

با تشکر از دوستان گرامی
(ویرایش شده ۲۹-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ صبح توسط ایمان بنی سعید.)
۲۹-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ صبح
[-] 21 کاربر به دلیل این ارسال از ایمان بنی سعید سپاسگزاری کرده اند.
Admin, محمدرضا راهداری, مهرداد جلیلی, امیدرفتاری, مرتضی نصیری پور, علیرضا صفایی, حبیب اله فتاحی, زهیراوی, جواد جهان, امیر حامد اورسجی, روح اله رنجبر, مهدی امیری, امین نعمت تبار, ابیضی, بابک عبداللهی, حسین عطارزاده, علیرضا رمضانی, علی رستاک, چاهی, یاس افروز, یحیی پلیمی
محمد مرادی
دستیار مدیریت

کلوپ کبوتران مسافتی همدان
تعداد ارسال‌ها: 199
سپاس کرده: 1,935
سپاس شده: 2,353 در 198 موضوع
اعتبار: 77
ارسال: #10 RE: نظریه ساعت چشم!
سلام
با تشکر از دوست عزیزاقا ایمان
باید عرض کنم که طبق معمول عکسهای که شما ارسال کردید قابل روئیت نیست150
با سپاس ودرود فراوان
شعار محمد مرادی

[font=arial,helvetica,sans-serif]اهل کجا بودنت مهم نیست      اهل وبجا بودنت مهم است[/font]
منطقه ی زندگیت مهم نیست     منطق زندگیت مهم است

۲۹-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ صبح
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از محمد مرادی سپاسگزاری کرده اند.
امیدرفتاری, علیرضا صفایی, زهیراوی, جواد جهان, ایمان بنی سعید, Admin, یوسف, امیر حامد اورسجی, محسن.آ.ط, حسین عطارزاده, علی رستاک, چاهی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان