ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چشم کبوتر
نویسنده پیام
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی اردبیل
تعداد ارسال‌ها: 352
سپاس کرده: 3,249
سپاس شده: 4,081 در 352 موضوع
اعتبار: 121
ارسال: #1 چشم کبوتر
با سلام خدمت همه اساتید و دوستان خوبم. ممنون میشم بدونم شما در مورد این کبوترا چه نظری دارید.
[تصویر:  %D8%A2%D8%AA-%DA%AF%D9%88.jpg]
[تصویر:  %D8%A2%D8%BA-%DA%AF%D9%88%D8%B2.jpg]
[تصویر:  %DA%86%D9%88%D9%BE-%D8%AF%DB%8C%D9%85%D8...%DA%A9.jpg]
[تصویر:  %DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%87%D9%84%DB%8C.jpg]
[تصویر:  %DA%AF%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7.jpg]
[تصویر:  %D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%B1.jpg]
[تصویر:  %D9%BE%D9%88%D8%AA%D8%A7.jpg]
به غیر از شماره 6 همشون جوجه های سال قبل هستن که داریم بهشون تمرین میدیم.
شعار مهرداد جلیلی

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد.

۲۸-۳-۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 20 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
مرتضی نصیری پور, امیدرفتاری, علیرضا صفایی, Admin, محمد مرادی, یوسف, محمدرضا راهداری, حسن دسته نژاد, روح اله رنجبر, شاهرخ گرگ زاده, مهران کاظمی, حاج مهدی ساجدی, جواد جهان, اکبرسپهوندی, سید مجید فاطمی اصفهان, مسعود-مهاجری, محمد باقر شاعری, کیارش زندی, محمد زبیری ۱, جوادسعادت
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی تهران
تعداد ارسال‌ها: 1,058
سپاس کرده: 3,236
سپاس شده: 10,850 در 1,058 موضوع
اعتبار: 125
ارسال: #2 RE: چشم کبوتر
آقای جلیلی من تصویر 4 و تصویر 6 را بهتر میپسندم . تصویر شماره 6 از آن چشمها است که بدرد مسافت متوسط رو به بالا میخورد و ساعت آن مخفی میباشد . احتمالا هر دوی این دو کبوتر نر میباشند .
شعار محمدرضا راهداری

در زندگی دو چیز دارم عشقم و آزادی را
ولی عشقم را فدای آزادی خواهم کرد

۲۸-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, Admin, حسن دسته نژاد, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, محمد خادمیان, حاج مهدی ساجدی, علی رستاک, جواد جهان, میلاد, حسین عطارزاده, سید مجید فاطمی اصفهان, کیارش زندی
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

ارسال: #3 RE: چشم کبوتر
ممنونم آقای راهداری. بله همه این کبوترها نر میباشند.
شعار مهرداد جلیلی

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد.

۲۸-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ عصر
[-] 9 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
محمدرضا راهداری, حسن دسته نژاد, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, علی رستاک, جواد جهان, میلاد, حسین عطارزاده, سید مجید فاطمی اصفهان
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

ارسال: #4 RE: چشم کبوتر
آقای جلیلی عکس یک یا دو اگر ماده بودند و میتونستی با چشم شماره پنج جفتشون کنی خیلی خوب میشد . کسریهای همدیگه رو جبران میکردند . البته روی عکس یک من به نر یا ماده بودنش شک دارم میتونی یک عکس از سر کبوتر ویک عکس از پرنده بزاری؟ ممنون .
شعار محمدرضا راهداری

۲۸-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ عصر
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, حسن دسته نژاد, ایمان بنی سعید, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, علی رستاک, جواد جهان, میلاد, حسین عطارزاده, مسعود-مهاجری, کیارش زندی
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

ارسال: #5 RE: چشم کبوتر
چشم آقای راهداری. همه کبوترها نر هستند. اینم عکس همشون Smile
[تصویر:  00.jpg]
[تصویر:  1_2eff3.jpg]
[تصویر:  03_9e6a8.jpg]
[تصویر:  02_8fe5c.jpg]
[تصویر:  05_3fe08.jpg]
[تصویر:  04_7afa9.jpg]
[تصویر:  07_0a832.jpg]
شعار مهرداد جلیلی

۲۸-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ عصر
[-] 18 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
حسن دسته نژاد, مرتضی نصیری پور, محمدرضا راهداری, امیدرفتاری, محمد مرادی, یوسف, امیر حامد اورسجی, محمدرضا جعفری, شاهرخ گرگ زاده, مهران کاظمی, علی رستاک, جواد جهان, میلاد, حسین عطارزاده, محمد باقر شاعری, مسعود-مهاجری, کیارش زندی, جوادسعادت
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

ارسال: #6 RE: چشم کبوتر
عالیه . ماشالله استیل خوبی هم دارن . جوجه کشی خودته یا تازه خریدی؟ کبوتر شماره شش پدر خوبی هم داشته .
شعار محمدرضا راهداری

(ویرایش شده ۲۸-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ عصر توسط محمدرضا راهداری.)
۲۸-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ عصر
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
امیدرفتاری, مهرداد جلیلی, ایمان بنی سعید, حسن دسته نژاد, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, محمد خادمیان, علی رستاک, جواد جهان, میلاد, حسین عطارزاده, محمد باقر شاعری, جوادسعادت
امیدرفتاری
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی همدان
تعداد ارسال‌ها: 166
سپاس کرده: 2,345
سپاس شده: 1,872 در 166 موضوع
اعتبار: 122
ارسال: #7 RE: چشم کبوتر
با سلام 
مبارکت باشن و امیدوارم باهاشون رکوردهای بالا بزنید مهرداد جان.خیلی قشنگ و خوش استیل هستند.
موفق باشید
شعار امیدرفتاری

اسرار ازل را نه تو  دانی  و نه من
وین حل معما نه تو خوانی و نه من
هست از پس پرده گفتگوی من و تو
چون پرده بر افتد نه تو مانی و نه من....

۲۸-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ عصر
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از امیدرفتاری سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, حسن دسته نژاد, محمد مرادی, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, علی رستاک, جواد جهان, میلاد, حسین عطارزاده, مسعود-مهاجری
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

ارسال: #8 RE: چشم کبوتر
ممنون آقای راهداری قابلتونو ندارن واقعا میگم. همشون جوجه کشی خودمون هستن. شماره 6 پدر و مادر خوبی داشت که یکی از دوستان ازشون خوشش اومد و داداش فرشید دادشون به ایشون.
آقای رفتاری شما لطف دارید. ممنونم شماهم ایشالا همیشه موفق و پیروز باشید.
شعار مهرداد جلیلی

(ویرایش شده ۲۸-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ عصر توسط مهرداد جلیلی.)
۲۸-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ عصر
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
امیدرفتاری, محمدرضا راهداری, ایمان بنی سعید, حسن دسته نژاد, محمد مرادی, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, علی رستاک, جواد جهان, میلاد, حسین عطارزاده, مسعود-مهاجری
محمد مرادی
دستیار مدیریت

کلوپ کبوتران مسافتی همدان
تعداد ارسال‌ها: 199
سپاس کرده: 1,935
سپاس شده: 2,353 در 198 موضوع
اعتبار: 77
ارسال: #9 RE: چشم کبوتر
با سلام
مهرداد جان مبارکت باشن
واقعا همشون تیپ اسپرتی دارن امید وارم درعمل جواب بدن که خبر دارم تا یه مسافت متوسطی هم جواب دادن
انشاالله که متوسط به بال رو تست کنی جواب بگیری
شعار محمد مرادی

[font=arial,helvetica,sans-serif]اهل کجا بودنت مهم نیست      اهل وبجا بودنت مهم است[/font]
منطقه ی زندگیت مهم نیست     منطق زندگیت مهم است

۲۹-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ صبح
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از محمد مرادی سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, امیدرفتاری, جواد جهان, مرتضی نصیری پور, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, علی رستاک, میلاد, اکبرسپهوندی, مسعود-مهاجری, جوادسعادت
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

ارسال: #10 RE: چشم کبوتر
با سلام خدمت دوستان
ممنون میشم که نظرتونو در مورد این چهارتا چشم بگید. خواهش میکنم بدون رودروایسی هرکسی هر نظری داره لطفا بگه. انتقاداها باعث پیشرفت آدم میشه نه تعاریفی که واقعی نیستند.
[تصویر:  1_7a112.jpg][تصویر:  2_59fb7.jpg][تصویر:  3_47687.jpg][تصویر:  4_0fd37.jpg]
شعار مهرداد جلیلی

۱۵-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ عصر
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
مرتضی نصیری پور, محمدرضا راهداری, یوسف, امیدرفتاری, Admin, ایمان بنی سعید, علیرضا صفایی, محمدرضا جعفری, مهران کاظمی, جواد جهان, اسحق خسروی, حاج مهدی ساجدی, علی رستاک, میلاد, مسعود-مهاجری, محمد زبیری ۱, جوادسعادت
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان