ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط عمومی مسابقات داخلی
نویسنده پیام
بختیاری
کاربر مهم

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تعداد ارسال‌ها: 335
سپاس کرده: 1,453
سپاس شده: 4,387 در 335 موضوع
اعتبار: 149
ارسال: #1 شرایط عمومی مسابقات داخلی
باسلام
دوستان شرایط عمومی مسابقات داخلی تقریبابرای همه شهرها یکی است. حالا قبل از شروع مسابقات همه کمک کنند و یک قانون جامع و هماهنگ تصویب کنیم هر کس هر کمکی که میتونه انجام بده تا به یک قانون برسیم فقط تا حد امکان باید جمله بندی خلاصه و مفید باشه و در زیر من نمونه اولیه را تنظیم کردم دوستان هم لطف کنند در ادامه کمک کنند تا کاملا اصلاح شود .

اولین مسابقه کبوتر مسافتی --------------

1-     مبدا مسابقه شهرستان -------------- دراستان -------------- تا خانه در -------------- به مسافت جاده -------------- کیلومترومسیرمستقیم هوایی -------------- کلیومتر میباشد.

2-     زمان مسابقه به تاریخ-------------- الی --------------میباشد که با تصمیم کمیته فنی وبا توجه به شرایط جوی یک روزاعلام خواهد شد.

3-     مبلغ ورودی به پیش مسابقه --------------تومان و مبلغ ورودی به مرحله نهایی--------تومان میباشد که جهت هزینه های اجرایی مسابقه به کمیته فنی پرداخت میشود. پس از ثبت نام و پرداخت حق عضویت به هیچ عنوان حق عضویت پس داده نخواهد شد.

4-     فقط اعضای ثبت نام کرده حق شرکت در مسابقه را دارند و پرنده های آنان مورد قبول است.

5-     کبوترانی حق شرکت در مسابقه نهایی -------------- را خواهند داشت که درآخرین راهکش حداقل فاصله ی بین -------------- تا --------------را در مدت ----ساعت پیموده باشند و به تائیدیه کمیته فنی رسیده باشند. هر شرکت کننده به هر تعدادکبوترکه به تائید کمیته فنی درمسیرماقبل آخررسیده باشدمیتوانددرمسابقه نهایی شرکت کند.

6-     زمان پایان مسابقه از به پرواز درامدن کبوترها ---- ساعت خواهد بود و در صورتی که بعد پایان مدت تعیین شده کبوتری به خانه باز نگردد زمان مسابقه ----- ساعت تمدید میشود.

7-     در شب قبل ازمسابقه کبوترها درحضور کمیته فنی و داور و نمایندها مهروعلامت گذاری شده و در فردای مسابقه با حضور کمیته فنی و داور ونمایندها بصورت دسته جمعی آزاد خواهند شد.

8-     در صورتی که در زمان تعیین شده هیچ کبوتری به خانه مراجعه نکند پایان مسابقه اعلام میشود.

9-     فردبا زنگ زدن به داور وخواندن شماره سریال مخصوص مسابقه در پای کبوتر و ثبت تایم کبوتر وبا ارائه خود کبوترمهرشده توسط کمیته فنی و داور و نماینده ها برنده اعلام خواهد شد.(درصورتی که کبوترانی همزمان به خانه برسند کبوتری برنده است که مالک کبوترزودتر به داور زنگ زده باشد)

10- کبوترانی که به ترتیب بنشینندباتوجه به زمان نشستن مقام و مرتبه انها تعیین میگردد و گواهی دریافت میدارند به عنوان مثال چنانچه از یک شخص 3 کبوتراول بنشیند به کبوتران ایشان گواهی اول و دوم و سوم داده میشود ولی صرفا جایزه مقام اول به ایشان داده میشود و برای شخص دومی کبوتری بنشیند به کبوتر ایشان تائیدیه چهارمی و به شخص مالک کبوتر عنوان و جایزه دومی داده میشود.

11- اعضاء شرکت کننده کلیه اختیارات ونحوه برگزاری مسابقه وتعیین برنده وشرایط را به کمیته فنی و داور واگذار میکنند وهر گونه اعتراض را به نماینده خود منتقل کرده ونماینده اعتراض را به داور و کمیته فنی منعکس میکند و درنهایت کمیته فنی تصمیم گیرنده است.

12- افراد برنده تا یک هفته بعد از مسابقه حق چیدن وقیچی کردن و واگذار کردن کبوترقهرمان را به شخص دیگری ندارد.

13- چنانچه درحین انجام  مسابقه و یا در پایان مسابقه ثابت شود که هریک از برندگان تقلب کرده اند فرد خاطی از مسابقه محروم و رتبه آن به نفر بعد واگذار میشود.

14- کمیته برگزاری مسابقات هیچ مسئولیتی در قبال ایاب و ذهاب و اتفاقات بین مسیر راهکشها و مسابقه ندارد و هر شخص خودش مسئول است.
(ویرایش شده ۱۲-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ عصر توسط بختیاری.)
۱۱-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 30 کاربر به دلیل این ارسال از بختیاری سپاسگزاری کرده اند.
محمدرضا راهداری, Admin, امیر معصوم زاده, زهیراوی, محمد گنجه ای, حميد نصري, سعید کولیان, یوسف, مرتضی نصیری پور, مهرداد جلیلی, محمد الخمیس, مرتضی سرلک, حامد حجازی, مهدی امیری, روح اله رنجبر, جواد جهان, عادل اسحاقي, شاهرخ گرگ زاده, بابک عبداللهی, علی رستاک, محمد خادمیان, حاج مهدی ساجدی, محسن دیوبند, محمد منجزی زاده, محمد باقر شاعری, عادل عليزاده پلاسلو, مصطفی بهرامی, حسین صفایی, مهندس اميري, دلفان
سعید کولیان
کاربر بسیار فعال

کلوپ کبوترداران جنوب غرب کشور
تعداد ارسال‌ها: 120
سپاس کرده: 886
سپاس شده: 1,344 در 119 موضوع
اعتبار: 23
ارسال: #2 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
با سلام اقای بختیاری از این که زحمت کشیده وشرایطی را برای مسابقه اماده کرده خسته نباشید وممنون از شما دوست عزیز فقط یک نکنته در بند ده هست به نظر شخص خودم اگر کسی مثلا پنج کبوتر را رها کرده وچهار تای ان با فاصله کم به خانه برگردکبوتر اول که نشست میشه نفر اول حال هر چهار تای کبوتر بیاد ونفر دوم و سوم همین طور نه نفر اول چهار تا بیاد بشه رتبه اول تا چهارم بگیره وبشه مقام اول ونفر دوم سه تا کبوتر بیا د بشه رتبه پنجم تا هشتم  بشه مفام دوم مقام دادن با داور وهیعت اجرا کنده است باید هر شخص اولین کبوتری که روی بومش پا بزاره مقام اول باشه حالا هر چند کبوتر بیاد نه روی کبوترش رتبه بندی کنیم خود مالک کبوتر برای خودش رتبه بندی بکنه که کدام کبوترش زودتر امده این نظر من است تصمیم نهایی با خودشما و هیعت فنی مسابقه هست
موفق باشید
۱۳-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ صبح
[-] 13 کاربر به دلیل این ارسال از سعید کولیان سپاسگزاری کرده اند.
یوسف, Admin, مرتضی نصیری پور, بختیاری, روح اله رنجبر, شاهرخ گرگ زاده, بابک عبداللهی, جواد جهان, علی سبزی, علی رستاک, محمد منجزی زاده, حسین صفایی, مصطفی بهرامی
بختیاری
کاربر مهم

تعداد ارسال‌ها: 335
سپاس کرده: 1,453
سپاس شده: 4,387 در 335 موضوع
اعتبار: 149
ارسال: #3 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
باسلام
حدودا 10 روزی میشه که این پست را ایجاد کردم و هر روز هم بهش سر میزنم و چک میکنم و باعث تعجب منه که بجز سعید کولیان که فکر کنم اونم واسه شاد کردن من نظر داده هیچ کسی به خودش زحمت نداده کامل این قرارداد رو بخونه و پیش خودش تجزیه و تحلیل کنه و کم و کثر این قرارداد رو گوشزد کنه.
من دوسال پیش برگه قرارداد مسابقه یا همان شرایط عمومی مسابقه که بچه های شهرهایی که مسابقه داشتند را  پیش خودم تجزیه و تحلیل کردم و اگه نقطه یا خط فاصله ای کم داشت اصلاح کردم و سعی کردم یک قرارداد خوب بنویسم و این شد که شما میبینید و حالا که از بچه ها کمک خواستم که این قرارداد را کامل کنیم متاسفانه همه هواسشان جمع این شده که عکس یک کبوتر را در انجمن بزنند و بقیه براشون به به و چه چه کنند بابا کی گفته با یک عکس میشه گفت که این کبوتر تا کجا میاد.
ولی این مطلب رو اگه کامل بخونید و کمک کنید که قرارداد کامل بشه فرداروز خودتون بعد از اجرای مسابقه گیر نمیکنید و مجبور نمیشید جلوی هر آدم معترضی بگید ببخشید و کاری از دستتون برنیاد.
۱۹-۴-۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ صبح
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از بختیاری سپاسگزاری کرده اند.
مرتضی نصیری پور, محمدرضا راهداری, سعید کولیان, مهرداد جلیلی, مهدی امیری, روح اله رنجبر, جواد جهان, شاهرخ گرگ زاده, بابک عبداللهی, محمد خادمیان, علی سبزی, علی رستاک, محمد منجزی زاده, حسین صفایی, دلفان
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی تهران
تعداد ارسال‌ها: 1,058
سپاس کرده: 3,236
سپاس شده: 10,850 در 1,058 موضوع
اعتبار: 125
ارسال: #4 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
آقا حافظ فکر کنم الان فصل بدی رو برای درج این پست انتخاب کردی . اگه صبر کنی و یکی دوماه قبل از مسابقه این پست رو درج کنی بهتره . در ضمن اگه شما بتونی این قوانین رو با قوانین مسابقات و انجمن منطبق کنی عالی میشه . بیشتر دغدغه بچه ها در این انجمن شناخت کبوتر مسابقه هستش که هنوز عزیزان به درک و شناخت کاملی از این نژاد دست پیدا نکرده اند و هر روز میبینم که عکسهایی درج میشود که نشان دهنده این موضوع است که باید در این زمینه تحقیق و ترجمه و تجربه بیشتری صورت گرفته و به میان گذاشته شود . دوستان اطلاعات قایم نکنید رو کنین یاد بگیریم .
شعار محمدرضا راهداری

در زندگی دو چیز دارم عشقم و آزادی را
ولی عشقم را فدای آزادی خواهم کرد

۱۹-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 14 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
بختیاری, حسن دسته نژاد, مهرداد جلیلی, مهدی امیری, جواد جهان, شاهرخ گرگ زاده, بابک عبداللهی, محمد خادمیان, علی سبزی, علی رستاک, عادل عليزاده پلاسلو, حسین صفایی, مصطفی بهرامی, دلفان
سعید کولیان
کاربر بسیار فعال

ارسال: #5 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
[تصویر:  buy_8fc8f.jpg]

كيف اختار أفضل الحمام من المتسابقين المشهورين وما هي الأسع

لا أحد في العالمِ يستطيع أن يقول هذا الطير جيد الا أصحابها ولكن معظمنا يدرك ان هذا الطير مثلا سيء. بعض الطيور ببساطة لا يمكن ان تكون جيدة بالفحص البسيط لإظهار العيوب في الريش أو الجسم والعضلات أو العين .. يقول أفلاطون لطلابه: كل الخيول حيوانات لكن كل الحيوانات ليست خيول.

ترجمه متن عربی به فارسی:
سوال کردن چگونه بهترین کبوترشرکت کنده مشهور مسابقه ای را انتخاب کنیم یا بخریم درپاسخ گفته: هیچ کس دردنیا نمی تواند بکوید این کبوتر خوبه یا نه فقط صاحب ان کبوترمیتواند خوب یا بودن کبوتر را تشخیص دهد نمی توان با نگاه کردن به بال وچشم ویا به پر کبوتر وهیکل ان فهمید که کبوتر بدرد مسابقه میخورد یا نه

افلاطون به دانش اموزان گفته تمامی اسبها حیوان هستن اما تمام حیوانات اسب نیستن  

درمورد ترجمه مرا ببخشید عربی زیاد بلد نیستم شرمنده

باسلام خدمت همه دوستان،
همیشه تو پستهای گوناگون دوستان می پرسن کبوتر خوب برای مسابقه چگونه انتخاب کنیم نوشته بالا را گذاشتم که بکم دوستان واساتید بزگوار مرا ببخشن قصد توهین ندارم  که هیچ کس نمی تونه با در دست گرفتن کبوتر بفهمه که این کبوتر برای مسابقه خوبه یا نه فقط با امتحان کردن کبوتر میتوان نتیجه کار را فهمید.
(ویرایش شده ۱۹-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ عصر توسط Admin.)
۱۹-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ عصر
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از سعید کولیان سپاسگزاری کرده اند.
بختیاری, مرتضی نصیری پور, امیدرفتاری, مرتضی سرلک, Admin, محمد الخمیس, مهدی امیری, روح اله رنجبر, جواد جهان, عادل اسحاقي, بابک عبداللهی, علی سبزی, علی رستاک, عادل عليزاده پلاسلو, حسین صفایی, دلفان
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی اردبیل
تعداد ارسال‌ها: 352
سپاس کرده: 3,249
سپاس شده: 4,081 در 352 موضوع
اعتبار: 121
ارسال: #6 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
با سلام
دوستان شما الان دارید کم لطفی میکنید و تمامی نتایجی که این چند وقته که انجمن تشکیل شده و ما در مورد چشم و بال و تولید مثل و... بصورت علمی یاد گرفتیم رو زیر سوال میبرید. اگر این عوامل تاثیری نداشت مطمینا عنوان نمیشدند. باید کبوتر خوب باشد که این مسافت هارو طی کند و این مسابقات برگزار شود تا بتوانیم مقررات و قوانین رو عملی کنیم. درسته که کبوتر تو بیابون شناخته میشه ولی اول باید بدونیم کهچه کبوتری این راه رو برامون میتونه بیاد تا این همه زحمت بر باد نرود. همه دلایل شناخت کبوتر مسافتی از روی ظاهر و چشم و بال علمی بوده و ثابت شده است و کمک زیادی به شناخت کبوتر میکند.
همیشه یک عشق باز از دیدن یک کبوتر خوب به وجد میاد به همین دلیل همه دوست دارند تا کبوترهای دوستان دیگر رو ببینند و نظرشونو بگن.
آقای بختیاری عزیز دلیل جواب ننوشتن دوستان رو هم بی توجهی در نظر نگیرید و اینطور فکر کنیم که دوستان قوانینی که شما فرمودید رو کامل دونسته و به همین خاطر چیزی به آن اضافه نکرده یا انتقادی از آن نکرده اند.
شعار مهرداد جلیلی

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد.

۱۹-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 22 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
بختیاری, محمدرضا راهداری, یوسف, مرتضی نصیری پور, محمد مرادی, مرتضی سرلک, Admin, مهدی امیری, محمد الخمیس, اکبر خراسانی زاده, روح اله رنجبر, جواد جهان, شاهرخ گرگ زاده, بابک عبداللهی, محمد خادمیان, علی سبزی, میلاد, علی رستاک, عادل عليزاده پلاسلو, رویا سلیمی, حسین صفایی, مصطفی بهرامی
محمدرضا راهداری
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی تهران
تعداد ارسال‌ها: 1,058
سپاس کرده: 3,236
سپاس شده: 10,850 در 1,058 موضوع
اعتبار: 125
ارسال: #7 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
آقای جلیلی به نظر من تنها مسافت نیست که حرف اول و آخر را در زمینه کبوتر مسافتی میزند . یک سری فاکتور و زیرساخت لازم است تا ما بتوانیم اولا کبوتر مسابقه را انتخاب کنیم دوما به مسافت و جاده هدایت کنیم . من به شخصه هر روز متوجه میشم که یک چیز جدید برای یادگیری وجود دارد . این مطالبی که در انجمن درج شده خوب هستند ولی هنوز کافی نیستند . این مطالب به نظر من صرفا زمینه ای برای شروع است و راه ما خیلی سخت و پر مشقت است .
شعار محمدرضا راهداری

در زندگی دو چیز دارم عشقم و آزادی را
ولی عشقم را فدای آزادی خواهم کرد

۱۹-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ عصر
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از محمدرضا راهداری سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, بختیاری, Admin, مرتضی سرلک, روح اله رنجبر, جواد جهان, حسن دسته نژاد, شاهرخ گرگ زاده, بابک عبداللهی, محمد خادمیان, علی سبزی, علی رستاک, حسین صفایی, مصطفی بهرامی, دلفان
سعید کولیان
کاربر بسیار فعال

ارسال: #8 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
باسلام دوست عزیز چیزی که من نوشتم از خودم نیست عکس ونوشته عربی هم گذاشتم از سایت عربی که درمورد کبوتران معروف دنیا بحس وتوضیح میدهن درسته که باید کبوتر خوب انتخاب کرد ودرسته یک عشق باز کبوتر خوب را می شناسه سوالی دارم یک کبوتر خوب به گفته شما از لحاظ چشم وبال وپر وهیکل  استاندارد وخوب باشد ایا هوش کبوتر را می تونی حدس بزنی که هوش خوبی داره باید این واقعیت را قبول کنید کبوتر مسابقه فقط در بیابان مشخصه اون هم باید دید چه مسافتی میاد کوتاه /متوسط یا بلند من کبوتری برات میارم از لحاظ قشنگی ومشخصات که شما قبول دارید تک اما هوش نداره  وجوجه هاش تو سه پره باخت میرن  مقاله جان اردن رابخون ده سال وقت صرف کرد تا در دنیا مطرح بشه وقهرمان معروفی دربیاد بعد فهمیده چه کار بکنه که بهترینها را نسل کشی بکنه
۱۹-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ عصر
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از سعید کولیان سپاسگزاری کرده اند.
مهرداد جلیلی, مرتضی نصیری پور, امیدرفتاری, بختیاری, مرتضی سرلک, Admin, مهدی امیری, اکبر خراسانی زاده, روح اله رنجبر, جواد جهان, عادل اسحاقي, بابک عبداللهی, علی سبزی, علی رستاک, حسین صفایی, مصطفی بهرامی, دلفان
مهرداد جلیلی
مدیریت کلوپ

کلوپ کبوتران مسافتی اردبیل
تعداد ارسال‌ها: 352
سپاس کرده: 3,249
سپاس شده: 4,081 در 352 موضوع
اعتبار: 121
ارسال: #9 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
بنظر من فقط جاده معلوم نمیکنه عوامل مهم دیگه ای هم موثر هستند. شاید کبوتری باشد که هوش نداشته باشد ولی به احتمال زیاد از لحاظ چشمی هم معیوب هست. درسته که هوش کبوتر رو نمیشه فهمید ولی لااقل میتونیم اونایی رو که میدونیم هوش خوبی دارن بصورت علمی نگهداری و تکثیر کنیم که نتیجه خوبی بدست بیاریم. ما به شخصه تو این چندسال تجربه های زیادی بدست آوردیم که عوامل خیلی زیادی در کبوتر مسافتی وجود دارد که اونو بصورت کامل از کبوترهای دیگه متمایز میکنه. یه مقاله میخوندم که یک نفر  توی یک شرط بندی فقط با نگاه کردن به چشم کبوترها گفته بود که کدومشون برنده میشن و برنده شده بود.
شعار مهرداد جلیلی

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد.

۱۹-۴-۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ عصر
[-] 18 کاربر به دلیل این ارسال از مهرداد جلیلی سپاسگزاری کرده اند.
مرتضی نصیری پور, یوسف, محمد مرادی, محمدرضا راهداری, امیدرفتاری, بختیاری, مرتضی سرلک, Admin, حمیدرضا صفاری املشی, اکبر خراسانی زاده, روح اله رنجبر, جواد جهان, حسن دسته نژاد, بابک عبداللهی, علی سبزی, علی رستاک, حسین صفایی, مصطفی بهرامی
یوسف
کاربر محروم

تعداد ارسال‌ها: 128
سپاس کرده: 244
سپاس شده: 1,180 در 126 موضوع

ارسال: #10 RE: شرایط عمومی مسابقات داخلی
سلام
دوست عزیز آقای بختیاری اینجا کسی عکس کبوتر واسه به به چهچه نمیزاره!
هر شخصی در انجمن عکس گذاشته فقط برای نظر خواهی بوده! یعنی شما می فرمایید باید کبوتر و چشم بسته خرید و چشم بسته هم جفت کرد و در آخر در راهکش کبوتر و تست کرد؟
آقای بختیاری آیا شما مدتی از وقت خود و کلی هزینه صرف کبوتر نمی کنید؟؟؟
دوستانی که عکس میزارن و نظر می خوان کار بسیار خوبی می کنند چون نه وقت و پول خود و از سر راه آوردن!
یکی از دلایل شکست و ناموفق بودن همین افکار غلط بوده و هست!
آقای بختیاری شما و کدام یک از دیگر دوستان تا یک سال گذشته برای جفت کردن دو کبوتر به چشم و ساختار نوع بال توجه کرده؟؟
یعنی شما فکر می کنید که انتخاب کبوتر و پرورش به صورت علمی اشتباه است ؟؟
برای مثال روزانه اشخاص زیادی برای خرید کبوتر با بنده تماس می گرین! وقتی در آخر جویای قیمت میشن ! 85% می گن آقا چه خبره!!! روزهای جمعه بازار ساحلی اهواز مسافتی 20/30 هزارتومانه بعد شما این قیمت؟؟ میگم آقا شما کبوتر 30 هزارتومانی و با این کبوتر یکی میدونید؟ در جواب میگن چه فرقی می کنه مسافتی مسافتیه دیگه!!!1

آقای بختیاری این انجمن برای کی و چی تشکیل شده؟ برای راهنمایی کردن همین اشخاص برای شناخت کبوتر خوب از بد برای ازبین بردن این افکار غلط برای فرهنگ سازی

و اما موضوع شما:
زمانی که این موضوع رو درج کردید بنده مشاهد و مطالعه کردم و با 2 بند موافق نیستم ولی هیچ نظری نذاشتم دلیل هم خودتون اطلاع دارید!
ولی چشم این 2 بند رو ذکر می کنم

5- کبوترانی حق شرکت در مسابقه نهایی -------------- را خواهند داشت که درآخرین راهکش حداقل فاصله ی بین -------------- تا --------------را در مدت ----ساعت پیموده باشند و به تائیدیه کمیته فنی رسیده باشند. هر شرکت کننده به هر تعدادکبوترکه به تائید کمیته فنی درمسیرماقبل آخررسیده باشدمیتوانددرمسابقه نهایی شرکت کند.

شاید شخصی تصمیم دارد روز مسابقه یک ضرب کبوتر خود رو رهاسازی کنه این دلیل نمیشه که حتما باید کبوتر در مسیر راهکش بشه!
10 یا 20 عدد از کبوتران خود رو معرفی می کنه شماره پلاک کبوترها ثبت میشه! و در روز قبل از مسابقه فقط کبوترهای ثبت شده قادر به شرکت در مسابقه هستند.

12- افراد برنده تا یک هفته بعد از مسابقه حق چیدن وقیچی کردن و واگذار کردن کبوترقهرمان را به شخص دیگری ندارد.

یک هفنه زمان زیادی است! 2 یا 3 روز
چرا یک هفته؟
۱۹-۴-۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ عصر
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از یوسف سپاسگزاری کرده اند.
امیدرفتاری, بختیاری, مرتضی سرلک, مرتضی نصیری پور, Admin, مهرداد جلیلی, اکبر خراسانی زاده, جواد جهان, بابک عبداللهی, محمد خادمیان, علی سبزی, علی رستاک, حسین صفایی, مصطفی بهرامی, بهزاد حضرتی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان