ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
نویسنده پیام
بختیاری
کاربر مهم
****

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
تعداد ارسال‌ها: 335
سپاس کرده: 1,453
سپاس شده: 4,387 در 335 موضوع
اعتبار: 149
ارسال: #1 مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
قرارداد و شرایط عمومی دومین دوره مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان (شوش- اندیمشک- دزفول) 1393

1- مسابقه مسافت کوتاه سرعت بندردیلم به مسافت بیش از 300 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/11/16 و مسابقه مسافت متوسط بندر کنگان به مسافت بیش از 600 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه1393/11/30 و مسابقه مسافت طولانی بندرآفتاب به مسافت بیش از 800 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/12/14 که با تصمیم کمیته برگزاری و با توجه به شرایط جوی ممکن است 3 روز قبل یا بعد از این تاریخ برگزار شود. چنانچه کمیته برگزاری صلاح بداند یا در هر صورتی که مسابقه بعد اجرا نشود پایان مسابقات اعلام شده و ترتیب نفرات برتر، نتیجه آخرین مسابقه است.

2- ثبت نام از تاریخ 1393/08/01 الی 1393/08/10 به مدت 10 روز انجام میگردد و مبلغ ورودی 100/000 تومان میباشد که پس از ثبت نام قابل برگشت نیست این مبلغ جهت هزینه های اجرایی مسابقه است و چنانچه پس از کسر کلیه هزینه ها مبلغی اضافه بماند اول50% و دوم30% و سوم20% و چنانچه برای دو نفر کبوتر برگردد اول60% و دوم40% و چنانچه برای یک نفر کبوتر برگردد 100% مبلغ جایزه نفر اول مسابقه نهایی است. در صورتی که در زمان تعیین شده هیچ کبوتری به خانه برنگردد پایان مسابقه اعلام شده و مابقی پول بصورت مساوی به شرکت کنندگان برگشت داده میشود.

3- فقط افرادی که در تاریخ اعلام شده ثبت نام کرده اند و فقط کبوترانی که در مسابقه مسافت کوتاه سرعت شرکت کرده اند و به تایید کمیته برگزاری رسیده اند مجوز ورود به مسابقه مسافت متوسط را دارند و فقط کبوترانی که در مسابقه مسافت متوسط شرکت کرده اند و به تایید کمیته برگزاری رسیده اند مجوز ورود به مسابقه طولانی را دارند. محل کبوترخانه هر شرکت کننده آدرسی می باشد که فرد در زمان ثبت نام اعلام مینمایند. شرکت کننده به ازای هر ورودی فقط یک آدرس میتواند معرفی کند. مسافت هر آدرس از مبداء مسابقه بصورت دقیق اندازه گیری و به صورت توافقی و قراردادی سرعت متوسط کبوتران در این دوره از مسابقات 60 کیلومتر در ساعت در نظر گرفته می شود و به ازای هر کیلومتر یک دقیقه تایم جایزه جهت کبوترخانه های دورتر و یک دقیقه تایم جریمه جهت کبوترخانه های نزدیک تر در نظر گرفته خواهد شد.

4- زمان پایان مسابقه مسافت کوتاه سرعت 48 ساعت و زمان پایان مسابقه مسافت متوسط 72 ساعت و زمان پایان مسابقه مسافت طولانی 72 ساعت خواهد بود و در صورتی که بعد از پایان مدت تعیین شده هر یک از مسابقات کبوتری به خانه باز نگردد زمان مسابقه از24 تا 72 ساعت تمدید خواهد شد. به کلیه کبوترانی که تا پایان مسابقه به آشیانه هایشان باز گردند و به تایید کمیته برگزاری برسند به ترتیب مقام آنها برگه تأییدیه صادر می گردد و پس از پایان مسابقه به هیچ کبوتری مقامی تعلق نخواهد گرفت .

5- کبوترانی که به ترتیب بنشینند با توجه به زمان نشستن مقام آنها تعیین میگردد. به عنوان مثال چنانچه از یک شخص 3 کبوتر اول بنشیند به کبوتران ایشان گواهی اول و دوم و سوم داده میشود ولی صرفا جایزه مقام اول به شخص ایشان داده میشود و برای شخص دومی کبوتری بنشیند به کبوتر ایشان تائیدیه چهارمی و به شخص مالک کبوتر عنوان و جایزه دومی داده می شود.

6- شرکت کنندگان موظف میباشند رأس ساعت و روز و مکان مقرر یعنی روز قبل از مسابقه که توسط کمیته برگزاری اعلام میگردد در محل حضور داشته نسبت به تحویل کبوتر خود جهت نشانه گذاری همراه با لیست کلیه کبوترهایشان با شماره پلاک و سایرمشخصات اقدام نمایند پلاک پای کبوتران نباید دارای هیچ شماره تماسی باشد در این زمان کبوترها درحضور کمیته برگزاری و داور و نماینده ها مهر و علامت گذاری شده و در روز مسابقه توسط داور بصورت دسته جمعی آزاد خواهند شد. عدم مراجعه در ساعت تعیین شده مبنی بر انصراف فرد از شرکت در مسابقه می باشد.
7- فرد با زنگ زدن به داور و خواندن شماره سریال مخصوص مسابقه در پای کبوتر و ثبت تایم کبوتر توسط داور و با ارائه خود کبوتر مهر شده و در نهایت با تایید همه این موارد توسط کمیته برگزاری برنده اعلام خواهد شد

8- افراد برنده تا یک هفته حق چیدن و قیچی کردن بال و واگذاری کبوتر قهرمان را به دیگری ندارند. چنانچه درحین انجام مسابقه و یا در پایان مسابقه ثابت شود که هر یک از برندگان تقلب کرده رتبه آن به نفر بعد واگذار میشود و فرد خاطی به مدت 2 سال از مسابقه محروم میشود.

9- وظیفه داور قضاوت بی طرفانه و نظارت دقیق بر مسابقه و اجرای عادلانه قوانین است ولی در امور برگزاری مسابقه هیچ دخالتی ندارد. تعداد داوران باید فرد باشد داور مسابقه شخصی غیر از افراد شرکت کننده در مسابقه است. داوران موظف به تهیه وساخت مهرهایی می باشند که هیچ گونه اسم ،شماره تلفن وحساب بانکی وکد اختصاری که مبنی بر شناسایی آنها گردد وجود نداشته باشد که بعد از علامت گذاری مهرها از بین برده می شوند اعضاء شرکت کننده کلیه اختیارات و نحوه برگزاری مسابقه و تعیین برنده و شرایط و هرچه را که به این دوره مسابقات مربوط می شود را به کمیته برگزاری مسابقه واگذار می نمایند و کلیه شرایط جدیدی را که در هر زمانی از مسابقه برای مسابقه تعیین می گردد را می پذیرند و هر گونه اعتراض را به نماینده خود منتقل کرده و نماینده اعتراض را به کمیته برگزاری منعکس میکند و درنهایت کمیته برگزاری تصمیم گیرنده است.

10- وظیفه کمیته برگزاری ارائه امنیت و ایمنی به بهترین شکل ممکن برای کبوتران است وهیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال هر گونه حوادث جانی و مالی که در حین راهکشها و مسابقات برای شرکت کنندگان و داوران و هرکسی که به نحوی در برگزاری این مسابقات دخیل باشد را ندارد.

اين قرارداد شامل 10 ماده مورد تأیيد و تصویب کمیته برگزاری مسابقات ولازم الاجرا است. اینجانب ................................................... ساکن ................................................................................​.....................................................................به شماره تماس .....................................................................تمامی موارد فوق را قبول دارم.

امضاء و اثر انگشت :
شعار بختیاری

خداحافظ کبوتر - توبه

(ویرایش شده ۱-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ عصر توسط بختیاری.)
۲۶-۷-۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 23 کاربر به دلیل این ارسال از بختیاری سپاسگزاری کرده اند.
امیر حامد اورسجی, امیدرفتاری, مهدی امیری, Admin, بابک عبداللهی, سعید کولیان, علی سبزی, روح اله رنجبر, محمد الخمیس, محمد مرادی, محمد گنجه ای, حميد نصري, جواد جهان, امین نعمت تبار, حاج حسین سلیمی, هومن اميدي, شاهرخ گرگ زاده, علی رستاک, محسن لندی, امیر اشراقی ورنامخواست, سهراب تلاج, حسین صفایی, حمیدسوری
سعید کولیان
کاربر بسیار فعال
***

کلوپ کبوترداران جنوب غرب کشور
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۳
تعداد ارسال‌ها: 120
سپاس کرده: 886
سپاس شده: 1,344 در 119 موضوع
اعتبار: 23
ارسال: #2 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
سلام
اساسنامه بسیار خوبی هست دقیق وتمام احتمالات گرفته شده آقای بختیاری با این که با امسال دوسالی هست مسابقات راه اندازی کردید واقعاً مسابقه ای برای تمام  مسافتها گذاشته شده اوصول مسابقه همینه واین نشانگر یک مدیریت بسیار خوب ومتفکر مباشد و تمام جوانب رامی سنجد وتو فکر عضای خود مباشد آخه بعضی از کلوپها مدعی مسافت بلند هستن مسابقه باید در تمام مسافتها راه اندازی بشود تا دوستان کبوتران خود را بسنجن همه کبوتر مسافت بلند مثل افراد تو ماهنامه که درج شده ندارن آ خه اینها قاره پیما هستن
۲۷-۷-۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از سعید کولیان سپاسگزاری کرده اند.
علی سبزی, جواد جهان, بختیاری, محمد خادمیان, روح اله رنجبر, بابک عبداللهی, محمد الخمیس, امیدرفتاری, محمد گنجه ای, حميد نصري, Admin, علی رستاک, ایمان بنی سعید, امیر اشراقی ورنامخواست, حسین صفایی
بختیاری
کاربر مهم
****

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
تعداد ارسال‌ها: 335
سپاس کرده: 1,453
سپاس شده: 4,387 در 335 موضوع
اعتبار: 149
ارسال: #3 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
نقشه و مسیر مسابقات امسال کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان که در سه رده کوتاه و متوسط و طولانی انجام خواهد شد.

مسابقه سرعت از بندر دیلم تا خانه در شوش و اندیمشک و دزفول به مسافت هوایی بیش از 300 کیلومتر

[تصویر:  300.jpg]

مسابقه متوسط از بندر کنگان تا خانه در شوش و اندیمشک و دزفول به مسافت هوایی بیش از 600 کیلومتر

[تصویر:  600.jpg]

مسابقه طولانی از بندر آفتاب تا خانه در شوش و اندیمشک و دزفول به مسافت هوایی بیش از 800 کیلومتر

[تصویر:  800.jpg]

توجه: وقتی گفته میشود بیش از 300 یا بیش از 600 یابیش از 800 کیلومتر هوایی چونکه این حداقل مسافت است و این مسافت برای بعضی از کبوترخانه ها تا حدود 20 کیلومتر دورتر است

قرارداد و شرایط عمومی دومین دوره مسابقات کبوتران مسافتی شوش- اندیمشک- دزفول

1- مسابقه مسافت کوتاه سرعت بندردیلم به مسافت بیش از 300 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/11/16 و مسابقه مسافت متوسط بندر کنگان به مسافت بیش از 600 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/11/30 و مسابقه مسافت طولانی بندرآفتاب به مسافت بیش از 800 کیلومتر و به تاریخ پنجشنبه 1393/12/14 که با تصمیم کمیته برگزاری و با توجه به شرایط جوی ممکن است 3 روز قبل یا بعد از این تاریخ برگزار شود. چنانچه کمیته برگزاری صلاح بداند یا در هر صورتی که مسابقه بعد اجرا نشود پایان مسابقات اعلام شده و ترتیب نفرات برتر، نتیجه آخرین مسابقه است.

2- ثبت نام از تاریخ 1393/08/01 الی 1393/08/10 به مدت 10 روز انجام میگردد و مبلغ ورودی 100/000 تومان میباشد که پس از ثبت نام قابل برگشت نیست این مبلغ جهت هزینه های اجرایی مسابقه است و چنانچه پس از کسر کلیه هزینه ها مبلغی اضافه بماند به مسابقه مسافت کوتاه سرعت20% و مسابقه مسافت متوسط 30% و مسابقه مسافت طولانی50% تعلق میگیرد و بصورت جداگانه برای هر مسابقه به نفر اول50% و دوم30% و سوم20% و چنانچه برای دو نفر کبوتر برگردد اول60% و دوم40% و چنانچه برای یک نفر کبوتر برگردد 100% مبلغ جایزه نفر اول است. در صورتی که در زمان تعیین شده هیچ کبوتری به خانه برنگردد پایان مسابقه اعلام شده و مابقی پول بصورت مساوی به شرکت کنندگان برگشت داده میشود.

3- زمان پایان مسابقه مسافت کوتاه سرعت 48 ساعت و زمان پایان مسابقه مسافت متوسط 72 ساعت زمان پایان مسابقه مسافت طولانی 72 و ساعت خواهد بود و در صورتی که بعد از پایان مدت تعیین شده هر یک از مسابقات کبوتری به خانه باز نگردد زمان مسابقه از24 تا 72 ساعت تمدید خواهد شد. به کلیه کبوترانی که تا پایان مسابقه به آشیانه هایشان باز گردند و به تایید کمیته برگزاری برسند به ترتیب مقام آنها برگه تأییدیه صادر می گردد و پس از پایان مسابقه به هیچ کبوتری مقامی تعلق نخواهد گرفت .

4- فقط افرادی که در تاریخ اعلام شده ثبت نام کرده اند و فقط کبوترانی که در مسابقه مسافت کوتاه سرعت شرکت کرده اند و به تایید کمیته برگزاری رسیده اند مجوز ورود به مسابقه مسافت متوسط را دارند و فقط کبوترانی که در مسابقه مسافت متوسط شرکت کرده اند و به تایید کمیته برگزاری رسیده اند مجوز ورود به مسابقه طولانی را دارند. محل کبوترخانه هر شرکت کننده آدرسی می باشد که فرد در زمان ثبت نام اعلام مینمایند. شرکت کننده به ازای هر ورودی فقط یک آدرس میتواند معرفی کند. مسافت هر آدرس از مبداء مسابقه بصورت دقیق اندازه گیری و به صورت توافقی و قراردادی سرعت متوسط کبوتران در این دوره از مسابقات 60 کیلومتر در ساعت در نظر گرفته می شود و به ازای هر کیلومتر یک دقیقه تایم جایزه جهت کبوترخانه های دورتر و یک دقیقه تایم جریمه جهت کبوترخانه های نزدیک تر در نظر گرفته خواهد شد.

5- کبوترانی که به ترتیب بنشینند با توجه به زمان نشستن مقام آنها تعیین میگردد. به عنوان مثال چنانچه از یک شخص 3 کبوتر اول بنشیند به کبوتران ایشان گواهی اول و دوم و سوم داده میشود ولی صرفا جایزه مقام اول به شخص ایشان داده میشود و برای شخص دومی کبوتری بنشیند به کبوتر ایشان تائیدیه چهارمی و به شخص مالک کبوتر عنوان و جایزه دومی داده می شود.

6- شرکت کنندگان موظف میباشند رأس ساعت و روز و مکان مقرر یعنی روز قبل از مسابقه که توسط کمیته برگزاری اعلام میگردد در محل حضور داشته نسبت به تحویل کبوتر خود جهت نشانه گذاری همراه با لیست کلیه کبوترهایشان با شماره پلاک و سایرمشخصات اقدام نمایند پلاک پای کبوتران نباید دارای هیچ شماره تماسی باشد در این زمان کبوترها درحضور کمیته برگزاری و داور و نماینده ها مهر و علامت گذاری شده و در روز مسابقه توسط داور بصورت دسته جمعی آزاد خواهند شد. عدم مراجعه در ساعت تعیین شده مبنی بر انصراف فرد از شرکت در مسابقه می باشد.

7- فرد با زنگ زدن به داور و خواندن شماره سریال مخصوص مسابقه در پای کبوتر و ثبت تایم کبوتر توسط داور و با ارائه خود کبوتر مهر شده و در نهایت با تایید همه این موارد توسط کمیته برگزاری برنده اعلام خواهد شد.

8- افراد برنده تا یک هفته حق چیدن و قیچی کردن بال و واگذاری کبوتر قهرمان را به دیگری ندارند. چنانچه درحین انجام مسابقه و یا در پایان مسابقه ثابت شود که هر یک از برندگان تقلب کرده رتبه آن به نفر بعد واگذار میشود و فرد خاطی به مدت 2 سال از مسابقه محروم میشود.

9- وظیفه داور قضاوت بی طرفانه و نظارت دقیق بر مسابقه و اجرای عادلانه قوانین است ولی در امور برگزاری مسابقه هیچ دخالتی ندارد. تعداد داوران باید فرد باشد داور مسابقه شخصی غیر از افراد شرکت کننده در مسابقه است. داوران موظف به تهیه وساخت مهرهایی می باشند که هیچ گونه اسم ، شماره تلفن و حساب بانکی وکد اختصاری که مبنی بر شناسایی آنها گردد وجود نداشته باشد که بعد از علامت گذاری مهرها از بین برده می شوند اعضاء شرکت کننده کلیه اختیارات و نحوه برگزاری مسابقه و تعیین برنده و شرایط و هرچه را که به این مسابقه مربوط می شود را به کمیته برگزاری مسابقه واگذار می نمایند و کلیه شرایط جدیدی را که در هر زمانی از مسابقه برای مسابقه تعیین می گردد را می پذیرند و هر گونه اعتراض را به نماینده خود منتقل کرده و نماینده اعتراض را به کمیته برگزاری منعکس میکند و درنهایت کمیته برگزاری تصمیم گیرنده است.


10- وظیفه کمیته برگزاری ارائه امنیت و ایمنی به بهترین شکل ممکن برای کبوتران است وهیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال هر گونه حوادث جانی و مالی که در حین راهکشها و مسابقات برای شرکت کنندگان و داوران و هرکسی که به نحوی در برگزاری این مسابقات دخیل باشد را ندارد.

اين قرارداد شامل 10 ماده مورد تأیيد و تصویب کمیته برگزاری مسابقات ولازم الاجرا است. اینجانب ................................................... ساکن ................................................................................​.....................................................................به شماره تماس .....................................................................تمامی موارد فوق را قبول دارم.

جهت اطلاعات بیشتر با
امضاء و اثر انگشت :
شعار بختیاری

خداحافظ کبوتر - توبه

(ویرایش شده ۱-۱۱-۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ عصر توسط بختیاری.)
۵-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از بختیاری سپاسگزاری کرده اند.
بابک عبداللهی, شاهرخ گرگ زاده, جواد جهان, علی رستاک, مهرداد جلیلی, مهدی امیری, مرتضی سرلک, محمدرضا راهداری, روح اله رنجبر, Admin, اسحق خسروی, حاج حسین سلیمی, علی سبزی, امیر اشراقی ورنامخواست, سهراب تلاج, حسین صفایی
بابک عبداللهی
کاربر بسیار فعال
***

کلوپ کبوترداران جنوب غرب کشور
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
تعداد ارسال‌ها: 238
سپاس کرده: 2,663
سپاس شده: 3,643 در 238 موضوع
اعتبار: 81
ارسال: #4 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
با سلام و عرض ادب
حافظ گرامی ، امیدوارم مسابقات فوق را با موفقیت به انجام برسانید و الگوی مناسبی برای سایر کلوپ های سطح کشور شوید .
سپاس     1
۵-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 14 کاربر به دلیل این ارسال از بابک عبداللهی سپاسگزاری کرده اند.
بختیاری, شاهرخ گرگ زاده, جواد جهان, علی رستاک, مهرداد جلیلی, مرتضی سرلک, محمدرضا راهداری, روح اله رنجبر, Admin, علی سبزی, امیر اشراقی ورنامخواست, سهراب تلاج, حسین صفایی, عرفان رجب خواه اصل
شاهرخ گرگ زاده
کاربر مهم
****

کلوپ کبوتران مسافتی اهواز
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
تعداد ارسال‌ها: 422
سپاس کرده: 2,193
سپاس شده: 4,839 در 420 موضوع
اعتبار: 138
ارسال: #5 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
با سلام :

مبلغ ورودی برای هر مسابقه مجزا است؟....یعنی هر مسابقه 100 هزار تومان ورودی؟

اگر غیر از این باشد که  جایزه ناچیز میشود........

2_ مهلت ثبت نام فکر کنم  چند روز بیشتر بشه بهتره.......
شعار شاهرخ گرگ زاده

کلوپ کبوتران مسافتی افق در اهواز عضو می پذیرد

(ویرایش شده ۵-۸-۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ عصر توسط شاهرخ گرگ زاده.)
۵-۸-۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 11 کاربر به دلیل این ارسال از شاهرخ گرگ زاده سپاسگزاری کرده اند.
محمدرضا راهداری, جواد جهان, علی رستاک, امیدرفتاری, مهرداد جلیلی, بختیاری, روح اله رنجبر, Admin, علی سبزی, امیر اشراقی ورنامخواست, حسین صفایی
علی رستاک
مدیریت کلوپ
********

کلوپ کبوتران مسافتی شوش
تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۳
تعداد ارسال‌ها: 51
سپاس کرده: 2,297
سپاس شده: 527 در 51 موضوع
اعتبار: 21
ارسال: #6 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
سلام
آقای بختیاری روند اساسنامه راطوری تنظیم کردید که جای هیچ شک وتردیدی نیست وهمان طور که آقای گرگ زاده فرمودند وبنده هم به شما گفتم مدت زمان ثبت نام را یه چند روزی بیشتر کنید بهتر میشه،البته این نظر شخصی منه
شعار علی رستاک

هرکه منظور خود از غیر خدا می طلبد        چون گداییست که حاجت زگدا می طلبد

۵-۸-۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 12 کاربر به دلیل این ارسال از علی رستاک سپاسگزاری کرده اند.
شاهرخ گرگ زاده, جواد جهان, مهرداد جلیلی, بختیاری, محمد خادمیان, روح اله رنجبر, Admin, علی سبزی, مهدی امیری, امیر اشراقی ورنامخواست, حسین صفایی, عرفان رجب خواه اصل
بختیاری
کاربر مهم
****

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
تعداد ارسال‌ها: 335
سپاس کرده: 1,453
سپاس شده: 4,387 در 335 موضوع
اعتبار: 149
ارسال: #7 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
باسلام
عرض شود در پایان مهلت تعیین شده حدود 30 نفر ثبت نام کردند شرکت کنندگان از شهر و حومه هر سه شهر شوش و اندیمشک و دزفول هستند.
در اولین فرصت با دوستان شرکت کننده جلسه ای بصرف شام گرفته خواهد شد یک پیشنهاد به این دوستان داده خواهد شد و در صورتی که تایید این عزیزان گرفته شود یک مهلت سه روزه به کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند داده خواهد شد ولی با این تفاوت که مبلغ ورودی از 100 هزار تومان به 150 هزار تومان افزایش داده خواهد شد و بعد از این مهلت سه روزه ثبت نام همچنان ادامه خواهد داشت ولی با مبلغ ورودی 200 هزار تومان. این امر ترفندی برای مقابله با لاف و گزافه گویی کسانی است که بعدا پرچمی برای بلند کردن نداشته باشند.
برای مسابقه سرعت بندر دیلم به مسافت 300 کیلومتر هم سعی خواهد شد به تعداد زیادی خط تلفن آماده برای ثبت تایم ورودی کبوتران در نظر گرفته شود یعنی داور به تعداد زیادی کمک خواهد داشت که به او در امر ثبت تایم کمک خواهند کرد و فکر میکنم با این کار خیلی به دقت ثبت تایم کبوتران قهرمان کمک خواهد شد و اشتباهات به حداقل خواهند رسید.
شعار بختیاری

خداحافظ کبوتر - توبه

۱۵-۸-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از بختیاری سپاسگزاری کرده اند.
روح اله صفری, سعید کولیان, امیدرفتاری, اسحق خسروی, روح اله رنجبر, حامد حجازی, ایمان بنی سعید, Admin, علی رستاک, حاج حسین سلیمی, جواد جهان, زهیراوی, علی سبزی, امیر اشراقی ورنامخواست, سهراب تلاج, حسین صفایی
ایمان بنی سعید
کاربر محروم

کلوپ کبوترداران جنوب غرب کشور
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۳
تعداد ارسال‌ها: 234
سپاس کرده: 904
سپاس شده: 2,292 در 233 موضوع

ارسال: #8 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
با سلام خدمت دوست عزیز جناب بختیاری و مربیان عزیز انجمن

والله بعضی وقتها شاهد یه سری مسائل در انجمن میشم که باعث بهت من میشه همین مورد رو 1 ماه پیش در انجمن پیشنهاد دادم متاسفانه دوستان بزرگوار من توجه ای نکردند.. اما الان میبینم از قبل یا الان برادران کلوپ شوش و اندیمشک و دزفول به این امر پرداختند که این امر باعث خوشحالیه............

دوستان با اینکه ما ابزار و امکانات کافی برای برگزاری مسافت کوتاه نداریم ولی میشود با ترفند و با کمک از دوستان با عشق این مسابقات را راه اندازی کرد ..دقیقا با بیشتر کردن داوران میشود مسافت کوتاه را برگزار کرد یا اگر تعداد شرکت کننده ها مثل کلوپ جنوب غرب زیاد باشد میتوان گروه بندی کرد و مسابقات را برگزار کرد .یا تعداد کبوتران شرکت دهنده را از پنج عدد به 2 عدد یا 1 عدد کاهش بدیم تا کار اسان تر بشه این موارد  رو پیشنهاد دادم متاسفانه عزیزان و برادران کلوپ جنوب غرب  که همیشه  پیشرو در ایران بوده تا الان برای  برگزاری هیچ تصمیمی نگرفتند.که امیدوارم در همین ماه برای برگزاری مسافت کوتاه هم اقدام بکنند دوستان عزیز من ..اکثر کبوتران ما مسافت کوتاه و متوسط رو به بلند هستند ..به نظر من در حال حاضر اکثر کبوتران مسافتی دنیا الان مسافت کوتاه و متوسط هستند ..بهتره یه نگاهی به تمامی مسابقات بکنیم اکثر اروپائیها به مسافت کوتاه و متوسط میپردازند ..کلوپ های دانمارک. المان .بلجیک و انگلیس رو یه نگاهی کنیم متوجه میشیم ...در چند سال اخیر کشورهای مثل اسپانیا و استرالیا و امریکا و افریقای جنوبی و چین  بیشتر به مسافت متوسط و بلند و ماراتونی روی اوردند..که عده کمی از نامداران اروپائی در مسابقات بزرگ افریقای جنوبی و ترنیف اسپانیا شرکت میکنند..

در کل خدمت دوستان عرض کنم از همین ابتدا سعی کنیم اساس  و پی کار رو درست بریزیم .....نشویم مثل دوستان و عزیزانی که مجله ای چاپ کردند و ادعا کردند از کره مریخ کبوتر رها کردند و به لانه برگشته ....ما به دنبال چه هستیم؟؟؟..من بخدا شاگردم در این رشته نیستم  و هیچ ادعائی هم ندارم فقط این رو بگم
اگر فقط دنبال رکورد زدن مسافت طولانی باشیم..داریم راه رو اشتباه میریم...و فقط کبوتران اصلی و اصیل مسافت کوتاهمون رو داریم هلاک میکنیم ...برای شما سوال نشده که چرا کبوترانی که با تمام وجود احساس میکردیم و گاهی مطمئنم بودیم که عالی هستند  و جواب میدند چرا در مسافت متوسط رو به بلند و مسافت بلند جواب ندادند؟؟؟؟؟؟

با تشکر
(ویرایش شده ۱۶-۸-۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ صبح توسط بختیاری.)
۱۶-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 17 کاربر به دلیل این ارسال از ایمان بنی سعید سپاسگزاری کرده اند.
اسحق خسروی, بختیاری, مهدی امیری, امیدرفتاری, حسین ملکان, محمدرضا راهداری, Admin, شاهرخ گرگ زاده, علی رستاک, روح اله رنجبر, جواد جهان, مرتضی سرلک, علی سبزی, محسن لندی, امیر اشراقی ورنامخواست, سهراب تلاج, حسین صفایی
بختیاری
کاربر مهم
****

در حال حاظر عضو هیچ کلوپ نیستم
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
تعداد ارسال‌ها: 335
سپاس کرده: 1,453
سپاس شده: 4,387 در 335 موضوع
اعتبار: 149
ارسال: #9 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
باسلام
آقاي بني سعيد راستش من حدود 8 ماه دارم واسه اين مسابقات برنامه ريزي ميكنم و اگه ميبينيد توي خيلي از مسائل مانور نميدم اول از تجربه كمتر خودم است و دوم ميخوام هر چيزي رو خودم تجربه كنم كه ايده و نظري به اشتباه بيان نكنم كه خداي نكرده ديگران هم دنباله روي راه خطاي من بروند.
مثلا چند ماه پيش شما از من خاسته بوديد عكس كبوتران ابلق كه از نژاد سبز بدست اومدن را واسه بحث و گفتگو بذارم كه يادم نرفته موندم تا كار اين جوجه ها را در راهكشها و مسابقه ببينم بعد با نتيجه گيري اين عكسها را درج كنم.
بعد هم من توي اين مدت خيلي سعي كردم بچه ها را به شركت در بحثهايي كه مربوط به هدف اصلي انجمن كه همان مسابقه و مسائل مربوط به مسابقه است ترغيب كنم كه نشد كه نشد و من متوجه شدم كمتر كسي به اصل هدف علاقه نشون ميده و منم بيخيال شدم گواه اين هرف من هم بيشتر پستهايي است كه من ايجاد كردم شما ميتونيد چك كنيد. اصلا نميخواد راه دور بريد ببينيد توي همين پست چند نفر اظهار نظر كردن؟
شعار بختیاری

خداحافظ کبوتر - توبه

۱۶-۸-۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 16 کاربر به دلیل این ارسال از بختیاری سپاسگزاری کرده اند.
شاهرخ گرگ زاده, مرتضی سرلک, امیدرفتاری, سعید کولیان, علی رستاک, محمد خادمیان, روح اله رنجبر, ایمان بنی سعید, مهدی امیری, Admin, جواد جهان, محمد مرادی, علی سبزی, امیر اشراقی ورنامخواست, سهراب تلاج, حسین صفایی
محمد الخمیس
فعال دارای پست
**

کلوپ کبوتران مسافتی شوش
تاریخ عضویت: تیر ۱۳۹۳
تعداد ارسال‌ها: 30
سپاس کرده: 1,206
سپاس شده: 313 در 30 موضوع
اعتبار: 9
ارسال: #10 RE: مسابقات کلوپ کبوتران مسافتی شمال خوزستان(شوش - اندیمیشک - دزفول) 1393
                                                           بسمه تعالی

باعرض سلام  و احترام خدمت اعضا محترم:

در راستای برگزاری مسابقات کلوپ شمال خوزستان (شوش_اندیمشک_دزفول) با وجود کارشکنی های جمعی از افرد که برگزاری این دوره از مسابقات منافع انها را به خطر می انداخت با همت اقای بختیاری و یاری خداوند و دوستان توانستیم یک جلسه توجیهی در تاریخ 93/8/23 برای اعضای کلوپ در خانه ی یکی از شرکت کنندگان (اقای حبیب دیناروند) با صلواتی بر محمد و ال محمد برگزار کنیم.
پس از معرفی دوستان جهت اشنایی بیشتر شرکت کنندگان و بعد از صرف شام به موضوع اصلی یعنی مسابقه پرداخته شد که با مدیریت مدبرانه ی اقای بختیاری توضیحات از بند یک قرارداد اغاز شد و از همان ابتدا نظر کلیه ی اعضا نسبت به تاریخ مسابقه پرسیده شد که با توجه به تجربه ی پیشکسوتان و مسابقه ی سال قبل و نتیجه ی نظر سنجی تاریخ مسابقه با تایید بیشتر اعضا یک هفته به عقب کشانده شد (از 93/11/16 به 93/11/23).
و زمان پایان مسابقه ی سرعت از 48 ساعت به 24 ساعت
و زمان پایان مسابقه ی استقامت از 72 ساعت به 48 ساعت تغییر یافت اما زمان مسابقه ی ماراتن همان 72 ساعت باقی ماند.

این رای پس از تایید ان توسط اعضا و مدیر کلوپ به ثبت رسید.

سپس نوبت به پرسش و پاسخ از شرایط عمومی مسابقه رسید و هرکدام از اعضا که سوالی در این خصوص داشتند از اقای بختیاری پرسیدند که ایشان با کمال میل برای انها رفع ابهام نمودند.
در این بین اکثر پرسش و پاسخها در رابطه با پلاک و شرکت نکردن کبوتران بدون پلاک در مسابقات سال اینده بود که برخی از اعضا با این موضوع مخالف بودند و قرار شد پس از دریافت پلاکهای ایرانی در این خصوص در تاریخی دیگر تبادل نظر شود.
بعد از این موضوع نوبت به معرفی نمایندگان شهرستانها رسید که پس از تبادل نظر بین شرکت کنندگان هر شهرستان نمابندگانی به مدیر کلوپ معرفی شد.
اسامی نمایندگان از این قرار است:
مدیر و برگزار کننده مسابقات آقای حافظ بختیاری
نماینده شهرستان شوش اقای جاسم زرافشان
نماینده شهرستان اندیمشک اقای رضا جمشیدی
نماینده شهرستان دزفول اقای محمد عیدی سقا
نماینده توابع آقای مهدی پورمحمدی
در این جلسه تمامی بندهای قرارداد مورد ارزیابی و نظرسنجی واقع شد که به لطف خدا همه شرایط و بندها مورد تایید دوستان واقع گردید.
در رابطه با هیئت داوران قرار بر این شد که یک هفته مانده به مسابقه داوران به اعضا معرفی گردند.
توضیحاتی نیز در رابطه با جدول زمانبندی مسابقات و پیشنهادات و نحوه راهکش بوشهر در برگه هایی جداگانه بین شرکت کنندگان توضیع گردید.
پس از ان به هریک از شرکت کنندگان یک برگه ی قرارداد داده شد که بایستی اول با دقت ان را مطالعه کرده سپس ادرس دقیق محل کبوترخانه،شماره تماس،امضا و اثر انگشت خود را در زیر ان ثبت میکردند.
و در پایان با شیرینی و چای از دوستان پذیرایی گردیید وبا صلواتی بر محمد و ال محمد ختم جلسه اعلام شد.
شعار محمد الخمیس

نه زنــــ ـــــ ـــــــدگی آنقدر شیــــ ـــریــــن است
و نه مــــــــ ــ ــ ــ ـرگ آنقدر تــــ ــــلـ ـــــــخ
که آدمی برای آن پای بر شرافت خود بگذارد

سخنی از مولای متقیان علی (علیه السلام)

(ویرایش شده ۲۷-۸-۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ عصر توسط بختیاری.)
۲۶-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس از این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 15 کاربر به دلیل این ارسال از محمد الخمیس سپاسگزاری کرده اند.
محمد مرادی, امیر حامد اورسجی, محمدرضا راهداری, بختیاری, حسین ملکان, اسحق خسروی, جواد جهان, سعید کولیان, روح اله رنجبر, محمد گنجه ای, مرتضی سرلک, علی سبزی, علی رستاک, امیر اشراقی ورنامخواست, حسین صفایی
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان